Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lenne egy gomb, ti kit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lenne egy gomb, ti kit törölnétek ki vele az életetekből és miért?

Figyelt kérdés
2014. aug. 20. 22:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ehhez nem kell semmiféle "gomb". Így is azt törlök ki az életemből, akit akarok.
2014. aug. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Én is simán törlöm az embereket, akiket akarok. Persze eddig csak egy ember esetében kellett ezt az eljárást alkalmaznom, de azóta, már öt éve nem is hallottam róla, nem is láttam. Lehet ténylegesen kitörlődött.
2014. aug. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
csak a rossz érzéseimet. az emlékek maradhatnak.
2014. aug. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Saját magamat főként,mert nem nekem való ez az élet.Csak az a baj,hogy másnak se való az amit én élek.Nem bírnák ki a legtöbben azokat,amiket én átéltem és élek a mindennapokban.

Ilyen sorsot senkinek még a közelébe sem kívánnék a legrosszabb ellenségeimnek sem...

2014. aug. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Bármilyen meglepő, senkit. Okoztak fájdalmakat sokan... De biztos hogy okkal volt minden. Felállni is meg kelk tanulni. :)
2014. aug. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én senkit vagy orbán vityát meg a haverjait
2014. szept. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
3 kvát, mert borzasztó volt velük 3 hónapig egy osztályba járni (aztán kirúgták őket, szóval tényleg nem kis dolgokat mondtak/csináltak). Meg talán "Őt", akivel 0 kommunikációnk van... Ó, és Neymart, mert olyan rossz a Fangirl zónában ragadni...
2014. szept. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nekem ehez csak egy szemeteszsák kell meg egy húsdaráló:D
2014. szept. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha választani kell, én kb 2-3 rosszindulatú csajt, akik megpróbáltak nekem keresztbe tenni annak idején. Hogy még az emlékük se maradjon meg. De rajtuk kívül szerencsére nem nagyon van, aki ezt kiérdemelte volna.
2014. szept. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Adam Smith_1723 válasza:
Egy az egybe az emberiséget.
2014. szept. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!