Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A buta, csúnya emberek valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A buta, csúnya emberek valaha megfogják találni a párjukat?

Figyelt kérdés
Vannak olyan emberek, akik nagyon csúnyák, de sajnos belül is rosszak, azaz nagyon buták, beszélgetni se lehet velük, mert nincs meg a megfelelő intelligencia szint a kommunikációhoz sem. Az ilyenek ugye örökké egyedül maradnak?
2014. ápr. 12. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
te ilyennek látod magad?
2014. ápr. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1-es

Nem de ismerkedtem egy ilyen lánnyal és hát menekültem. És azon gondolkodtam, hogy vajon ilyen ember is talál párt magának.

2014. ápr. 12. 22:29
 3/9 anonim ***** válasza:
add meg az elérhetőségét a csajnak :) 26/f
2014. ápr. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagy bujkálj mint valami jellemtelen semmirekellő. Akkor talán ugyan olyan buta leszel és értéktelen minthogy megmond neki. Egyszer te is leszel buta és csúnya valaki szemében. Jó lesz végig nézni ahogy eltávolodik tőled, hogy is mondjam, elmenekül.
2014. ápr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Saját szintjükön meg. Gondolj bele, nem csak az a szint van, ahonnan butának látszik, hanem a sajátja is.
2014. ápr. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A csúnyaság relatív. Én rohadtul rondának tartom magamat, a férjem meg szépnek lát....na akkor most döntse el az ember:D


A butaság más kérdés. Én sose tartottam magam butának, de halálian okosnak sem. Valahol a kettő között vagyok egy kicsit bonyolult, de szerethető személyiséggel. Talán ez a titka a pártalálásnak...nem tudom.


Szerintem amúgy nagyon nem kéne valakit csúnyának nevezni csak mert neked nem tetszik... Azt hiszed te olyan piszok tökéletes külsővel rendelkezel? Nos elárulom így látatlanban is hogy nem! Mert senki nem tökéletes. Akit te csúnyának tartasz másnak bejöhet. Vagyis van esélye hogy talál párt. Még ha kevésbé okos is. Valószínűleg olyan párt választ magának aki ilyen szempontból hasonlít hozzá.

2014. ápr. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, szubjektív a jelenség, de nem csak! Vannak tömegek által szépnek tartott, "hú, de megdönteném" nők, nem igaz? Akkor az ellentetjének is léteznie kell, ahogy létezik is. Volt a Diszkóverin egy A szerelem tudománya címre hallgató kissorozat. Ott is szépen levezették, hogy a szerelem való arra, hogy a felek szépnek lássák egymást, akkor is, ha nem azok. Természetesen megannyi emlékbeli, személyiségbeli, történésbeli adalék, milyenség is alakítja kit látunk annak, mitől esünk bele, nyilván soktényezős minden ilyen történet.

Az valóban nem egzakt, hogy honnantól szép valaki, honnan nem, mert emberek vagyunk, más és más jön be, azonban egzakt jegyek vannak. Kiváltképp a külsöre kevésbé szerencsés embereknél előny a szerelem: az utódnemzés előfolyamatát, az egész projekt sikerességét mozdítja elő ez a szépneklátás, alapprogramja ez az evolúciónak. Gondoljunk csak bele, hogy ki van találva azért. Enélkül sokkal kevesebb boldogság és gyermek születne. Éljen a túlnépesedés!:)

2014. ápr. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"akkor is, ha nem azok" = akiket szerelem nélkül nem látunk szépnek őket; az ismerkedés folyamán, a megélt közös élményekkel, a személyiséggel körítve már változik a helyzet.


Röviden: abszolút van esély pártalálásra! Azért fortélyokat elsajátítani sosem árt, úgy mégnagyobb.

2014. ápr. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sokkal előbb, mint a szép és okos emberek, mivel ezekből kevesebb van...
2014. ápr. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!