Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi társaim! Titeket nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi társaim! Titeket nem zavar az a tudat, hogy barátnőtöknek előttetek volt mondjuk egy vagy két pasija?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl. a szexre, hogy ők is ugyanúgy megdugták, és attól félsz, hogy rosszabb vagy mint a csajod exei.
2014. júl. 29. 18:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%
Teljesen jogos. Én nem vagyok valami árucikk, hogy csak úgy összehasonlítgasson engem az előzőekkel.
2014. júl. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Akinek ilyen gondolatai vannak, annak igen komoly önértékelési zavarai vannak.
2014. júl. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
Nem zavar, most már én dugom,s nem ők,,bár egy többes érdekes lehet.. :)
2014. júl. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az én előéletemhez képest az övé semmi...:D
2014. júl. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Ha olyan jó lett volna velük, most nem dugna velem. Amúgy nincs barátnőm, de biztos ezt gondolnám, ha lenne. :D
2014. júl. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
Ugyan, az első 5 cm után tiszta új!:D
2014. júl. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

Tekintettel arra, hogy már felnőtt vagyok, nem anyuci főz rám... ezért szintén felnőtt nőt akarok magam mellé. És nincs olyan normális nő, aki felnőttként is szűz maradt volna. Ha volt évente egy pasija, és mondjuk 6-7 éve él szexuális életet, akkor volt 6-7 pasi akivel már volt.

De nem aznap... szóval nem kell velük foglalkozni. Akkor ennyi erővel ő is foglalkozzon az én általam eddig megdugott nőkkel, akik ugyanúgy voltak velem, mint ő?

ha esetleg rosszabb az ember, tud magán képezni. Bár ezen a téren soha sem volt rám panasz. Sőt, volt olyan nő is, aki szakítani akart, de amíg nincs senkije, addig dugjam még.

Persze ott az is, ha egy csaj mondja, hogy volt 7 pasija, akkor cafka, ha pasi hogy volt 7 csaja, akkor menő.

legalábbis a társadalom szemében. Az enyémben ugyanaz, nemtől függetlenül.

2014. júl. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%
Mivel a barátnőm szűz volt, így nincsenek ilyen önértékelési problémáim mint neked... :)
2014. júl. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az önbizalomhiányos férfiak félnek ettől. Legalábbis még egy pasimnak sem volt gondja, az elődeivel. 7-esnek igaza van, ha egy normális, felnőtt nővel akarsz kezdeni, számolni kell több partnerrel is.
2014. júl. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
5%

9. Már ha egyáltalán meg tudod számolni az előző partnereket, akkor számolj "velük".

Undorító egyébként ez. A szex komoly kapcsolatba illik bele, ha meg valakinek ebből 2-nél több volt, és az utolsóval nincs együtt, ott valami gond van.

Akinek évente más a partnere és mindegyikkel lefekszik, az komolytalan.

Kicsit tényleg jobban meg kéne gondolni, kivel fekszik le az ember. Könnyen belemennek. Több partner után már elveszti az intimitását a szex, hétköznapivá degradálódik, nem fog úgy összetartani egy kapcsolatot, ahogy kéne, ami váláshoz is vezethet. Talán nem véletlenül olyan sok a válás.

Több partner után már furább lesz az embernek egyetlen mellett megállapodni, akit már nem lehet váltogatni. vagy mégis lehet ebben a hipermodern világban, és a megcsalás is teljesen természetes?

Ez a fajta gondolkodás, hogy hadd legyen előttem több partnere, oda vezet, hogy a végén hadd legyen elfogadható a megcsalás a házasságon belül is, hadd menjen tönkre a házasság, hadd húzzák a rövidebbet a gyerekek majd, et cetera.


Mindenki addig menjen el a még nem teljesen végleges párjával, amit nyugodt lelkiismerettel el tudna majd mondani annak, akivel végül összeházasodik.

2014. júl. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!