Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretik?

Figyelt kérdés
A tesomról lenne szó, 23 éves egésznap henyél, nem dolgozik,piál szív, bulizik, és majdnem minden héten más nője van, mit esznek rajta? Anyám pénzén élősködik, én dolgozok,tanulok fele ennyire se tudok csajozni
2014. aug. 21. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem akarlak megbántani, de a szüleid helyében már rég kitettem volna a lakásból. A máik meg, hogy az ilyen ember az én szememben, akasztásra való.
2014. aug. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elhiheted hogy sokkal többet ér egy normális kapcsolat mint 20 nő akit egymás utáni napokon végigdugtál. Bár én nem pasiból vagyok más a felfogás de ezeket szerintem nem is lehet rendes kapcsolatnak hívni. A kérdésedre meg egyszerű a válasz. Folyton bulizik anyu pénzéből könnyebben költ az ember másra mint a sajátjából meghív erre arra egy lányt a könnyebb vérűeknek meg pont ez kell.
2014. aug. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Volt amikor 2 lányt is felhozott egyszerre
2014. aug. 21. 12:28
 4/4 anonim ***** válasza:
a szemétláda! az egyiket igazán odaadhatta volna neked! am meg amilyen nő az ilyenre bukik... hát ne irigyeld a tesód...
2014. aug. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!