Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire "gáz",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire "gáz", ha egy lány gumit visz a randira?

Figyelt kérdés

2014. aug. 21. 17:04
1 2
 1/12 Mr. Truth ***** válasza:
nem gáz... leglaább van józan esze ha esetleg a pasinak nincs.
2014. aug. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz, bírom az ilyen előrelátó csajokat. ;)
2014. aug. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Legalább az egyik legyen felkészült ha már a másik nem... Jól teszed.
2014. aug. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz, mondjuk én nem mutogatnám, míg nem jön el az ideje.
2014. aug. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Biztos ami biztos,nálam is van:D
2014. aug. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én sem mutogatni akarom, de úgy vagyok vele, hogy bármi lehet, viszont elkövettem azt a hibát, hogy az egyik barátnőmmel voltam a boltban, így jött az "ez nem a nőnek a dolga, k urvának fog hinni" dolog.
2014. aug. 21. 17:14
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

most őszinte leszek, és ez sokakat fog sérteni.

Tényleg ennyi buta lány van?????

Idejön egy kérdező és feltesz egy teljesen egyértelmű kérdést, és mindezt azért, mert buta libák vannak a baráti társaságában akik osztják az észt, és elbizonytalanítják.


Üzenem a barátnőidnek, hogy marhaságokat legalább ne beszéljenek. Minden normális nőre 2-3-5-n ostoba barátnő jut??? Komolyan nem is tudom hanyadik kérdés ez már, ahol tök normális lányt oltanak abszolút sötét libák "barátnő" cimkével.


ez kész komolyan mondom...

2014. aug. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Legyen nálad, mert nem minden srác hord, mert a lányok ezt csak szex kapcsolatnak hinnék ha észreveszik hogy van mondjuk pénztárcában. Vagy csakúgy. És ha van akkor is jóljön, mert mivan, ha 2 szer aka megcsinálni.
2014. aug. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Minden, valamire való férfinél van 1 MINDIG, legyen szingli, éljen kapcsolatban, vagy lehet házas is gyerekekkel, akkor is van nála.

Persze nem gond ha van a lánynál is, legalább van egy kis esze.

2014. aug. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, vannak buta emberek, viszont egyszerűen felmerült bennem a kérdés, hogy férfi szemmel milyen is lehet az, ha egy nő gumit visz magával, de megnyugodtam, hogy nem fog furán nézni rám.
2014. aug. 21. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!