Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Friendzone-ba száműzött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friendzone-ba száműzött lelkitársaim, nektek is rosszul esik, mikor az általatok szeretett mindent megoszt a szerelmi életéről?

Figyelt kérdés

Hogy mással milyen boldog, vagy mennyire tetszik neki ez és az... nem vagyok irigy, csak rosszul esik. Már évek óta a támasza vagyok, hiába "érdemlem" meg.. persze örülök a boldogságának. Legjobb barátként végig kell nézni az egészet..

17/l


2014. aug. 21. 18:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Persze. 16/F
2014. aug. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ki szereti ezt hallgatni? :/
2014. aug. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy végig kell nézni az egészet? Mondjuk le is lehetne sz@rni a fejét... Amúgy pedig nem kell lelkitársnak lenni, hanem szépen azt mondani, hogy ha nem lehetek veled, akkor keresek mást, szevasz, ne zaklass, ne használj lelki szemetesnek. Fiúknak is ugyanezt üzenem.
2014. aug. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez nekem is nagyon szarul esik :(

14/f

2014. aug. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#3: neked se volt még mély érzésed? mivel szeretem basszus, mellette akarok lenni, mégha fáj is.
2014. aug. 21. 18:43
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát, nem semmi, az biztos. Nem könnyű. De legalább boldog..
2014. aug. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De volt, de amint kidobott észhez tértem, elkezdtem reálisan látni a dolgokat, és rájöttem, hogy ha rajta csüngök, akkor csak hülyét csinálok magamból.
2014. aug. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26 évesen már van annyi eszem, hogy senkinek sem fogom tartani a gyertyát. előbb-utóbb te is felnősz, nyugi :)
2014. aug. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
hagyd ott a pi.csába, nem fogsz neki hiányozni, le lehet pontozni
2014. aug. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én ezt másfél évig csináltam egy lánnyal, de nemrég megjött az eszem és azóta nem is beszéltünk. Elején nehéz volt, de mostanra már nem érzek semmit és más lányokat űzök.

Utólag jól döntöttem, nem bántam meg. Szerintem vedd fontolóra te is... 16/f

2014. aug. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!