Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Nagyon szerelemes lettem egy lányba úgy 2009-be majd másfél év szдrakodás után sikerült elérni, hogy járjak vele de azután ugye szakítottunk. Éjszaka meg nem tudtam elaludni később voszont a lábam meg a kezem elkezdett össze-vissza rángatózni és úgy néztem ki mint egy epilepsziás hülye gyerek 10 perc után meg egyenesen a mentőket hivattam volna apámmal de elmúlt 5 percre rá. És ezután le akartam feküdni de ahogy ledőltem úgy szúrt a szivem, hogy rögtön fel kellett pattanom és így még elszórakoztam 1 órát. Ez a második alkalommal is így volt nem szúrt a szivem megt nem ijedtem meg úgy.Most pár hónapjameg semmi nem volt.

Ez valószinú azért volt vagy ez totális hülyeség, mert azért máskor is voltak ilyen rángatózások?


2014. aug. 21. 19:58
 1/2 pink22 válasza:
Nem teljesen értettem a kérdést, de szerintem ha legközelebb is előfordulna ilyen, akkor mindenképpen vizsgáltasd ki orvossal. :)
2014. aug. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mindegy
2014. aug. 22. 08:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!