Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megismerkedtem egy sráccal...

Megismerkedtem egy sráccal buliba, akkor érdeklődött irántam, azóta eltelt másfél hónap, beszélünk néha. De nem értem mit akar? Lent bőv.

Figyelt kérdés
Szóval szoktunk beszélni neten, de kicsit messze lakunk egymástól. Van hogy órákig nem ír, de látta, van hogy egyből ír, van hogy 1-1 szóval válaszol, van hogy sokat ír. Találkozni akarok vele, ő is próbálja megoldani hogy együtt lehessünk, de mégis előfordul, hogy nem ír napokig, ( múltkor másfél hétig.) Most vajon mit akar? 19L ő 20F

2014. aug. 19. 02:20
 1/6 anonim válasza:
60%
KÉRDEZD MEG TŐLE HOGY MIT AKAR. Ne itt szerencsétlenkedjél már
2014. aug. 19. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
támogatom az #1-t
2014. aug. 19. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ismervén a pasikat, beijedne hogy rá akarok akaszkodni, vagy hogy én túl komolyan gondolom.
2014. aug. 19. 02:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Amíg attól félsz, "mi lesz, ha", elszalasztod a lehetőségeidet. Kérdezd meg bátran, az, hogy mit kezd ő vele vagy mit felel, már nem tőled függ. :)
2014. aug. 19. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
annyit keresd, amennyit ő téged.
2014. aug. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én amikor az interneten beszéltem egy fiúval aki tetszet nekem (én istetszettem neki) folyton azt irta hogy egész nap azt várja hogy irjak neki és hogy csak miattam jön fel. én is egész nap azt néztem mikor ír. ha tényleg érdekelnéd akkor többet írna és egyböl válaszolna..
2014. nov. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!