Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam, mindennek vége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam, mindennek vége?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Pár hete történt hogy a barátnőmet megcsaltam.

Ám utánna 6 hét múlva felhivott a lány akivel "összekeveredtem" hogy terhes..tudom hogy a barátnőm utálni fog ha megtudja!

Szakitani akarok a csajommal! De hogy tegyem?! Nagyon érzékeny,illetve szeretem is,de már nem annyira mint régen! 18 évesek vagyuk. Szóval értelmes válaszokat kérek szépen! Köszönöm:)


2014. aug. 22. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
A,lényeg hogy őszintén mond meg mi történ.
2014. aug. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
HAHA 18 évesen apuka lettél. HAHAHHAAHAHHA
2014. aug. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy,hogy az arcába vágod az igazságot.Különben nem is baj,ha szakítasz vele,jobbat érdemel nálad.
2014. aug. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bízzunk benne, hogy HPV vírussal vagy HIV-vel nem fertőzted meg.
2014. aug. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 BlackSword ***** válasza:

Hát mindennek nincs vége, mert ezért azért a NATO, vagy az EU nem fog darabokra hullani, és a Hold sem hagy el minket, de még a net sem fog leállni...


Csak gratulálni tudok... Majd írd ki fiú vagy lány lesz a kis csöppség...

2014. aug. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Fényember ***** válasza:

Kezd úgy hogy ígértesd meg vele hogy hallgasson végig!

Mikor ez meg volt, akkor mond el neki, hogy megcsaltad, és a csaj terhes, ezért szeretnél vele szakítani, mert úgy is tudod hogy örök életére megutálna. Ha így szakítasz vele, hidd el már nem fogja bánni hogy szakítottál vele sőt hálás lesz.

Ja és esetleges pofonokra meg ilyesmikre számíts. :)

2014. aug. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha meg mer ütni, akkor jelentsed fel! Fordított esetben ő is feljelentene! A rendőröket meg nem érdekli, hogy azért kapott, mert lefeküdt a fél várossal, és az sem, hogy megcsaltad.

A helyedben viszont én egy dns tesztel kezdenék, és addig is letagadnék mindent. Igaz ez a csajok módszere, de működik.

És mond el neki, hogy azért mentél más nőhöz, mert vele lapos volt a szex, és nem volt hajlandó beszélni/javítani.

2014. nov. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!