Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 5 év korkülönbség sok a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 év korkülönbség sok a nő javára?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok,és találkoztam egy 15 éves fiúval.Először megpróbáltam nem közel engedni magamhoz,de egy idő után sikerült beleszeretnem.Félek a szüleim reakcióitól,édesanyám nem egy nyugodt ember.A srác sokkal érettebb agyilag mint az eddigi 4 barátom,akik viszont korombelik voltak.Nem tudom mit tegyek.Tényleg sok e az 5 év és nem látok a ködtől?

2014. aug. 22. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán csak most tűnik soknak. 10-15 év múlva már nem lesz az, sőt egyesek szerint ez a jó házasság titka, ha a nő ennyivel idősebb.
2014. aug. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam én is. Nem éri meg végigcsinálni. Nálunk a család mindkét félről elfogadta könnyen a dolgot. Ott indultak a problémák, amikor 2-3 év múlva rájött, hogy mivel én előtte mással is voltam, ő meg nem, ez így nem igazságos. És kitalálta, hogy egyenlítenie kell. A végeredmény: 8 elpazarolt év. Hiába gondolod, hogy érettebb, egy 15 éves fiú még nagyon gyerek. Mire te 25 leszel, ő még bőven suliba fog járni. Nem tudom, hogy akarsz-e esküvőt, gyereket, de 30 éves korod előtt ne nagyon tervezz ilyesmit, ha együtt maradtok.
2014. aug. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ebben semmi extra... Már mint igen, most még egy kicsit sok, de 2-3 év múlva már teljesen oké lesz, első ránézésre is :) Én is pont így vagyok a barátommal csak Őt 23 éves koromban ismertem meg és 25 éves koromban jöttünk össze. Ő akkor lett 20. Most vagyunk együtt 3 éve és végig senkinek semmi problémája nem volt ezzel... A rokonoknak és a barátoknak sem. Ja és az, hogy mikorra terveztek gyereke(ke)t, az inkább pénz kérdése... Pl. mi 1-2 éven belülre tervezzük, de már most nekiállnánk a családalapításnak, ha pénzügyileg 100%-osan "megengedhetnénk"... Persze az kortól függ, hogy milyen munka lehetőségei vannak, mennyi pénzt tud keresni hiszen a végzettségekhez idő kell, de alapos tervezéssel ez a probléma kiküszöbölhető. Nektek pedig, ha tényleg komolyan gondoljátok akkor még van időtök :) Én szurkolok nektek! 28/n
2014. aug. 26. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!