Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a haveromba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a haveromba?

Figyelt kérdés
Folyton vele akarok lenni, nagyon megtetszett az utóbbi időben. Egy idősek vagyunk, erre eddig nem gondoltam, hogy tetszik nekem, mert hetero vagyok. 22F
2011. okt. 5. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
legalábbis voltál?!
2011. okt. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
მე ვფიქრობ, სულელური ან რომ ვერ აღწერს ის გარდა არ დაწერა აქ ასე ვფიქრობ, იმდენჯერმე ვფიქრობ, სულელური ან რომ ვერ აღწერს ის გარდა არ დაწერა აქ ასე ვფიქრობ, იმდენჯერმე ვფიქრობ, სულელური ან რომ ვერ აღწერს ის გარდა არ დაწერა აქ ასე ვფიქრობ, იმდენჯერ
2011. okt. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
buza
2011. okt. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
egyszer egy kutya a csontot ellopta a gazdasszony mérgében a kést belevágta de jött a sok kutya hogy eltemesse őt a sírkövére ráírták a következőt HOGYegyszer egy kutya a csontot ellopta a gazdasszony mérgében a kést belevágta de jött a sok kutya hogy eltemesse őt a sírkövére ráírták a következőt HOGY egyszer egy kutya a csontot ellopta a gazdasszony mérgében a kést belevágta de jött a sok kutya hogy eltemesse őt a sírkövére ráírták a következőt HOGY egyszer egy kutya a csontot ellopta a gazdasszony mérgében a kést belevágta de jött a sok kutya hogy eltemesse őt a sírkövére ráírták a következőt HOGY egyszer egy kutya a csontot ellopta a gazdasszony mérgében a kést belevágta de jött a sok kutya hogy eltemesse őt a sírkövére ráírták a következőt HOGY
2011. okt. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Vald be neki azt ásssóó kapa + nagyharang
2011. okt. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
SP,most ugye Fluor Tomikáról beszélsz?
2011. okt. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Mr.Scan válasza:
Figyelj ha csak annyi, hogy mindig vele akarsz bandázni, de semmi szexuális töltetű dologra nem gondolsz vele kapcsolatban, akkor nem para. Szerintem.
2011. okt. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, nyugi!

Én ugyanígy vagyok, csak mi szexuális életet is élünk. (Fluor Tomi barátommal)


SP voltam, sziasztok!

2011. okt. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

SP te csalsz?????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


MM voltam sziasztok.

2011. okt. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Az ***** válasza:
100%

csigavér fiúcskák...megjött apuci :)


Friderikusz voltam

2011. okt. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!