Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a féltékenykedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a féltékenykedés már beteges?

Figyelt kérdés
Még régen rajtakaptam a barátnőmet, hogy szexchat-el valakivel itt gyk-n, több mint 40db üzenetet váltott az illetővel(aki férfi volt). Majd nagynehezen kibékültem vele,megbeszéltük a dolgot. Viszont most ott tartok hogy átnézek mindent amin lehetséges a kapcsolatfelvétel a külvilággal telefon,gmail,az egész számítógép átfésülése az internettől kezdve a merevlemezig, szóval ezt minden nap eljátszom mikor mikor már alszik. Szóval ez már tényleg beteges? Haverom azt mondta, kissé elfogult vagyok vele szemben. Én csak azt akarom, hogy ne írosgasson semmiféle idegen férfiakkal, és csakis én legyek fontos a számára senki más. Vagy kicsit túltzásba viszem a dolgot?

2014. aug. 22. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Hagyd el a süllyedő hajót időben, komám. Mert ez a muff ha írásban megteszi, előbb vagy utóbb az életeben, tettekkel is be fogja bizonyítani hogy egy qrva.
2014. aug. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van!
2014. aug. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a barátnőd szexcsetel és nem konkrétan félre dugni jár, akkor az azt jelenti, hogy hanyagolod őt.

Itt nem arra gondolok, hogy nem dugod eleget. (Bár az is lehet.) A romantikát, az erotikus romantikát hiányolja veled. Azt, hogy fejben is felizgasd.

Ha te kötnéd le őt ilyen gondolatokkal, nem szexcsetelne mással.


Írj neki üzit napközben, hogy mi van rajtad, tetszik-e neked a most borotvált fazonja, hogy megszopkodnád az ujjait, aztán a mellét, majd stb....


Inkább ebbe fektesd az energiáidat, ne a kutakodásba. Vagy hagyd el.

2014. aug. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3: Köszönöm! Erre még nem is nagyon gondoltam, de feltétlen kiprópálom az tuti:) Kicsit sokáig vagyok a melóban, gondolom én unatkozni szokott egyedül.
2014. aug. 22. 23:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Az elsőnél a pont. A szexchat, nem beszélgetés.
2014. aug. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A 3-as csak próbálja menteni a mundér becsületet. Ugy látszik még nincs meg a kiszemelt másik pasi, hogy lépni tudjon, de már készül.
2014. aug. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#1: Köszi, hogy lequrváztad a brátnőmetB+, jól esett!
2014. aug. 23. 08:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én barátom is látja, hogy beszélgetek srácokkal, de csak röhög rajtuk egyet és talán ezt szeretem benne a legjobban, sőt, a haverjait együtt szoktuk szívatni... szerintem nincs okod féltékenykedni...
2014. aug. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!