Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SzakítottVelemABnőm elhidegülé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SzakítottVelemABnőm elhidegülés, és féltékenykedés miatt, de úgy vettem észre törődik még velem és szeret, ő azt mondja emberként, de érzem, férfiként is! Valamiért azt érzem nem akar elhagyni engem! Mi ez? Tudnom kell menthető még ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Szakítottunk ,de együtt élünk még ,el akart költözni,de maradt mert már kifizette a havi díjat, és nem zavarja ha velem kell lenni egy lakásban!Külföldön élünk!Sajnos most rövid időn belül költözni kell ,feltettem a kérdést mi a terve ,hogy szeretné elköltözik máshova ,vagy ha együtt költözünk el zavarná e(se én se ő nem akar idegennel összeköltözni,jól elvagyunk együtt még ha már nem is párként viselkedik velem!Neki nem gond ha velem költözik el ,csak külön szoba legyen ,de az elvei miatt,mert ha nem lenne ilyen makacs simán lakna velem is! Sztem senkije sincs ,még tervben sem és nekem sem!Mikor szakítottunk gyakorlatilag ,teljesen érzéketlen volt velem ,semmit nem láttam a szemében ,csak haragot!De érzetem törődik velem, és vmiért úgy érzem szeret ,persze lehet hülye vagyok!Főz rám ,mos rám ,velem alszik ,bár nincs köztünk testi kapcsolat .néha megölelem simogatom és tetszik neki a dolog ,de a végén legtöbbször azonnal falat állít és ennyi! Néha közelebb is jutok hozzá ennél ,de a sexig nem jutunk el ,pedig sosem volt rossz és érzem ,hogy ő is benne lenne ,de a döntése miatt inkább ha rossz is neki ,de elfordul tőlem!Úgy érzem tartani akarja magát az eredeti tervéhez, és ritka de érzem tisztességes akar lenni velem! Ha dolgozok néha ír smst ,érdeklődik,de csak finoman.Nem vettük észre az elhidegülés jeleit csak későn,de tudnom kell menthető még ez a kapcsolat.Tanácsot kérnék ,hagyjak neki időt és teret és sztetek visszatalál majd hozzám?
2014. júl. 19. 07:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt oka féltékenynek lenni? Az elhidegülésen esetleg lehet változtatni, ha mindkét fél benne van. Az írásod alapján rendes fószernek tűnsz, szerintem próbálj meg beszélni a pároddal, mondd el neki, hogy mit érzel iránta. Egy kapcsolatot minden szempontból lehet színesíteni. Közös programok, a szexben újabb, esetleg vadabb dolgok kipróbálása, stb.
2014. júl. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki mit érzek,azt mondta tudja, de már nem szeret úgy ,ahogy kellene!Csak azt nem értem miért izgatom fel,miért törődik velem és miért érzem azt jó ,hogyha a közelében vagyok!
2014. júl. 19. 07:34
 3/4 A kérdező kommentje:
Volt oka igen,mert mindenki féltékeny lett volna!De rájöttem tisztességes velem!
2014. júl. 19. 07:41
 4/4 anonim ***** válasza:
1.-es vagyok! Lehet tudni, hogy mi történt?
2014. júl. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!