Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Testesebb, duxibb férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testesebb, duxibb férfiak, nektek a ducibb lányok tetszenek, vagy benneteket is a vékony nők érdekelnek?

Figyelt kérdés
Odairnátok a korotokat, valamint valami okot, hogy miért ez a válasz :) köszi
2014. aug. 23. 18:40
 1/9 A kérdező kommentje:
*duCibb akart lenni, bocsi
2014. aug. 23. 18:41
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem az aránytalan lányok tetszenek. Szeretem ha vékony a dereka, de imádom az óriási fenekeket is ezzel egyszerre.
2014. aug. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ismerkedős privátokat ne írjatok légyszi, nem ezért tettem fel a kérdést! Köszönöm.
2014. aug. 23. 18:44
 4/9 anonim ***** válasza:
én szeretem, h duci
2014. aug. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én 25 vagyok, és a 170 centimhez 80 kiló. Elvileg már kövér, gyakorlatban a környezetemben levő férfiakhoz képest kicsi a pocakom...Hát, mondhatni hogy arányosan és nem vészesen. De azért aki a deszkákhoz szokott, neki dagadék vagyok.

Na most hogy vékony vagy kövér vagy köztes alkatú-e egy lány , az nekem mellékes.

Az is, hogy mekkorák a mellei. ..

Ami számít, az az összkép ha már külső.

No meg hogy látszódjon, hogy nem nekem akar tetszeni, hanem olyan amilyen és vagy tetszik valakinek, vagy nem.

Ehhez rengeteget hozzá ad a humor, a magabiztosság és úgy összességében a pozitívság, ami sokszor elsőre is látszik.

2014. aug. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) utolsó, de jo lenne ha az én kiszemelt 25 évesem is igy gondolkodna :) egy pillanatig megörültem, hátha ő irta, de nem valószinű :)
2014. aug. 23. 19:20
 7/9 A kérdező kommentje:

Szia, bocsi hogy rádtörök. Csak írtam a válaszod után, hogy hirtelen azt hittem, vagyis örültem volna neki, hogy a kiszemeltem írta volna a választ. Csak, hogy nem agyaljak azon, hogy ő volt-e vagy nem, elárulod a neved kezdőbetűjét és a települést ahol élsz?

Bocsi, tudom hogy dilis vagyok, de szeretném megnyugtatni magam, hogy nem ő vagy, mert nem fogok tudni aludni :)

2014. aug. 23. 19:26
 8/9 A kérdező kommentje:
az utolsó hozzászólás üzenetnek indult, csak nem az lett...hű de ciiikkkkiii :|
2014. aug. 23. 19:29
 9/9 anonim ***** válasza:

Olyan ciki, hogy ennek ellenére kiemelted a kérdést, hadd lássuk minél többen... :D


A kérdésre válaszolva, leginkább az arany középút teszik. Nem is cérnaszál, meg nem is Michelin figura. Nem baj, ha van felesleg, de a nőies alak még legyen meg.

2014. szept. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!