Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tünetmentes vagyok, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tünetmentes vagyok, de nem jött meg időben. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Augusztus 2-án feküdtem le a barátommal, belém élvezett, de használtunk óvszert, ami tudomásom szerint nem szakadt ki vagy sérült meg. Utánanéztem a terhesség korai tüneteinek, nálam egyik sem jelentkezett, viszont múlt hét szombaton kellett volna megjönnie a menstruációmnak, ami a mai napig nem jött meg. Igaz, nem pontos, a legutóbbi például egy héttel korábban jött meg, többször szokott késni is, de mégis aggódom. Lehetek terhes? Érdemes lenne terhességi tesztet végezni, vagy várjak még, hátha megjön?

2014. aug. 23. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Hány éves is vagy?

Inkább várj még a terhességi teszttel egy hetet, ha addig nem jön meg. Lehet, hogy olyan fiatal vagy, hogy csak nem állt be normálisan a menzeszed, és ez a probléma

2014. aug. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
18 vagyok
2014. aug. 23. 19:43
 3/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Az első terhességi tünetek a magzat 4 hetes korában jelentkeznek. Ha a megtermékenyülés-beágyazódás folyamatát is hozzá vesszük, akkor úgy 5-6 hét múlva kell, hogy legyen bármi is. Szóval felesleges ilyen korán magadon ezeket keresgélni.


Tesztelni már tudsz. Úgy legalább megnyugszol.

2014. aug. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18 vagy, tehát ez nem azt jelenti, hogy mostantól teljesen rendszeresen, napra pontosan jön meg, ilyen életkorban már be szokott állni a rendszer, de egyénenként voltozó, szerintem csak késik
2014. aug. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem kell csodálkoznod, ha eddig se jött meg rendesen, egy héttel előbb vagy később, ilyenkor mindegy, csak megjöjjön
2014. aug. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4-6 hét után jelentkeznek a tünetek,tehát,ha augusztus 2-án szexeltetek,akkor még nem lehet semmilyen tüneted.


Másrészt,ha negatív a teszted,amit elvégeztél 16-a után,akkor nem vagy terhes.

2014. aug. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!