Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elitelitek a tomboy lanyokat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elitelitek a tomboy lanyokat? Mi a velemenyetek roluk?

Figyelt kérdés

Azsiaban vannak tobben szoval onnan mutatok kepeket.


[link]


2014. aug. 23. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
idiótán néznek ki, legalábbis szerintem
2014. aug. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És ez miért jó nekik?
2014. aug. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
En is tomboy vagyok. Szoval nem tudom ok miert oltoznek igy en csak azt tudom hogy en miert. Nekem legem lett abbol hogy konkretan nem volt semmiben valasztasom, nem vagathattam le a hajam mert lany vagyok ergo hosszu haj kell, szeretnem kell a rozsaszint, a magassarkut, a szoknyat mert lany vagyok. Nekem ebbol lett elegem es kezdtem el inkabb igy oltozkodni. Sokkal jobban erzem magam, mint ezelott. Ez amolyan lazadas lenne vagy mi..
2014. aug. 23. 20:06
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tombolj
2014. aug. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rövid hajjal kék nadrágban lapos cipővel is lehetsz nőies. Ezek ugy néznek ki mint a lányos fiúk szerintem borzasztóak. De a te életed a te stilusod én nem ítélem el de nemis nagyon barátkoznék velük.
2014. aug. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, ha valaki tomboy. Valamilyen szinten be is jönnek nekem, de azért kell egy kis nőiesség is, hogy vonzó legyen (ne nézzen ki úgy, mint egy fiú).
2014. aug. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem ítélem el őket, és egyetértek veled abban, hogy senkit sem kellene az öltözködése miatt rosszabbul vagy jobban megítélni. Igazából azt kívánom, bárcsak hirtelen megvakulna az egész emberiség, és némileg objektívabban tudnánk véleményt formálni, és nyilván toleránsabbá válhatna a társadalom.


Én sem vagyok egy csajos lány, de sajnos mindenhol azt tapasztalom, hogy elvárják, hogy sminkeld magad, hogy álljon tökéletesen a hajad, hogy egy bizonyos módon öltözz. De főleg azt, hogy legyél roppant kényes a megjelenésedre. Ami persze egy csomó időt elvesz, és szerintem egyébként is idegesítő, amikor valaki a műkörme építéséről beszél tíz percig.


És főleg azért nem szeretem a divatot és a szépségápolási szereket, sminkeket, mert mindig a pénzre megy ki a játék. Ráadásul azt gondolják az emberek, hogy a termékekkel a nőket célozzák meg, de ők valójában a férfiak miatt kenik magukat.


De nem fogom tudni megváltoztatni az embereket, és ha lázadok, az sem fogja előremozdítani az eseményeket, csak nekem lesz rosszabb. Így meg kell tanulni egy kicsit alkalmazkodni, beépülni.

2014. aug. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7: A normálisabb emberek vonzódnak a természetes szépségekhez. Gondolom te is az lehetsz. Nem mindenkinek csak a külsőségek számítanak.
2014. aug. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
en egy ilyen lanyt nagy valoszinuseggel lezbikusnak neznek:)
2014. aug. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!