Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el, hogy meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok es az a helyzet hogy van egy barátom akit mindennél jobban szeretek. Folyamatosan titkolóznunk kell, mindig kérdezgetik a szüleim hova megyek meg ilyesmi. Mert 30 km-re lakunk egymástól! Mar nem bírom tovább. Hogy mondjam el? Mutassam be nekik a barátom is? Vagy így sok lenne elsőre? Legyszi normális válaszokat!!! Köszönöm

2014. aug. 24. 02:01
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
A szüleid mit gondolnak a melegekről?
2014. aug. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

hát.először szerintem közöld velük a hírt, majd csak azután ismertesd a párodat:)

mit gondolnak a szüleid a melegekről?

ha homofóbok, akkor szerintem kár ebbe beleavatni

2014. aug. 24. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Anyu megértő. Szerintem ő elfogadná , bár elsőre biztos, hogy őt is rosszul érintené. Apu sajnos kicsit konzervatív ezen a téren. Ha valami ilyesmit hall a tv-Ben akkor mindig mondja hogy mocskos b*zik. Én meg csak hallgatok es nagyokat nyelek. Nagyon rossz ez így nekem. :( de mar el kell mondanom nekik :/
2014. aug. 24. 03:15
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
'anyu,apu?...meleg vagyok'
2014. aug. 24. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Ha mondja apád hogy mocskos b*zik akkor mond hogy ne szidja a b*zikat mert te is az vagy.
2014. aug. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

szerintem elősször mond el h meleg vagy, elősször csak anyudnak aztán anyud segítségével apudnak is, anyud biztos tudja h milyen véleménye lehet apidnak a melegekről meg h mit szólna ehez az egészhez. ha jól fogadják akkor is várj 1-2 hetet h elmond h van pasid.

én így csinálnám

2014. aug. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem addig ne mondd el, amíg nem vagy elég idős ahhoz, hogy elköltözhess otthonról, ha esetleg rosszul reagálnak a bejelentésre a szüleid.
2014. aug. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy mond el hogy van egy srác az életembe és szeretem őt... de ne mutazsd be, ne mesélj nekik mit szoktatok csinálni. Mert ezek megrémisztik a szulőket a szex az szóba se jojjon. Es amugy az elkoltözéses válasz az tényleg jo. Szerintem is várj addig ameddig lesz egy olyan alternatíva hogy ha esetleg rosszul sul el akkor el tudj költözni egy időre.. de ha rosszul is alakul esőre akkor az se baj mert ez csak egy első reakció nekik egyszer megérthetik ezt a dolgot es akkor minden rendben de van olyan hogy egybol megértik.. de ezt nem lehet tudni... sok sikert ha elmondod.
2014. aug. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
Total meleg vagy? A csajok kicsit se tetszenek? Probaltad mar csajjal? Mert ha bi vagy akkor ne mond el nekik mert lehet utanna lesz csajod. Am ha nem is tetszik probald ki csajjal lehet megtetszik majd.
2014. aug. 25. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!