Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kellek mindenkinek csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellek mindenkinek csak arra?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. 170 cm 56kg, elég nagy mellbőség, fekete haj, zöld szem. Egyáltalán nem öltözködöm úgy,és nem fekszem le senkivel. Nem provokálom magam. Csendes vagyok és mosolygós. Mégis, mindenki csak a sexre hajt. Unom, és elegem van belőle. Szerintem nem vagyok üres fejű sem. Nem értem min kéne változtatnom, hogy komolyan vegyenek. Valahogy mindig beszélgetnek velem, értelmesen, könyvekről mondjuk.. Valahogy mindig képesek a sexre kilukadni, kérdezgetni. Ez idegesít.

2013. márc. 24. 22:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
mert szexi vagy :$
2013. márc. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Akkor van egy rossz híre számodra, a férfiakat a szex hajtja, tehát mindegyik egészséges férfi bármilyen témáról képes a szexre kilyukadni. Ha jól emlékszem a férfiak naponta átlagosan kétszázszor gondolnak a szexre, tehát ha öt percig beszélgetsz egy férfival, akkor legalább egyszer, de ha jól nézel ki, akkor ennél többször is gondol a szexre. Ez van.

Persze, hogy ezt hogyan adják a tudtodra, és hogyan viselkednek veled az egyénfüggő.

2013. márc. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Én komoly kapcsolatot szeretnék, ami nem csak erről szól. Ahol senki sem sietett, semmivel.
2013. márc. 24. 22:41
 4/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom h miért. De nagyon rossz lehet. Nekem pont egy ilyen lány kéne mint amit te leírtál. De nem ilyeneket találok...:(:(
2013. márc. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Mert szép vagy, szexi és kivánatos! Itt sokan arról panaszkodnak, hogy senkinek sem kellenek. Szerintem örűlj neki! És válogathatsz a pasik között.

Addig örűlj amig így van, ha 40-50 éves elmúlsz, már nem így fognak működni a dolgok. Örűlj és lubickolj a népszerűségben!

2013. márc. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, ha az előző válaszomból nem ment át, de az, hogy sokat gondolunk a szexre nem azt jelenti, hogy csak ezt akarjuk a nőktől. Ettől még komolyan vesszük, tiszteljük, megbecsüljük a nőket, és nem csak szexre akarjuk használni őket.
2013. márc. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Szerintem a mellbőség mindent megmagyaráz. Lány vagyok, de meg tudom érteni. Én is meg szoktam nézni, és ez a kérdés bebizonyította, amit gondolok. Nem jó nagy mellel élni, mert a fiúk automatikusan két labdát látnak, és nem a mögötte lévő lányt.

Fogalmam sincs mit kéne tenned, talán legyél türelmes, és légy önmagad, talán keresgélj az idősebbek körében. Egy kor után csak elmúlik ez a szexéhség, vagy legalább csillapodik.

2013. márc. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Pont így van, utolsó hozzászóló. :( Ezek ellen nem lehet tenni semmit. Leszólítanak, beszólnak. Bárkit is ismerek, mindig ez történik. :( Egyáltalán nem jó érzés már.
2013. márc. 24. 22:52
 9/23 anonim ***** válasza:

Én is kapcsolatot szeretnék,de csak mert jó vagyok a szexben,minden nő azt szeretné...

pedig én szerelemre vágyom.

23-f

2013. márc. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

"Nem jó nagy mellel élni, mert a fiúk automatikusan két labdát látnak, és nem a mögötte lévő lányt."

Akkor el kellene kezdeni férfiakkal ismerkedni. Mi már tudunk figyelni is.

2013. márc. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!