Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nagy bajban vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy bajban vagyok, bevalljam neki?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyok együtt a barátommal. Nagyon szeretem, és ő is engem, ebben nem kételkedem. Természetesen ő már nem szűz, és én sem, a legelső barátommal vesztettem el fél év után. Viszont ő csak ennyit tud. Gondolom lassan szeretne már velem lefeküdni, de én viszolygok a gondolattól, mert molesztáltak. Nem szeretném részletezni, senkinek sem mondtam el, sokáig magam hibáztattam miatta, a mai napig sokszor előtörnek az emlékek. Nem tudom mit tegyek, félek, hogy ha elmondom elhagy, esetleg nem érti meg, vagy dühös lesz. Azt sem tudom,hogy kezdjek bele. Mit tegyek? Ha vele vagyok mindig ezen gondolkodom.
2014. aug. 24. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy azért dühös lenne, mert őszinte leszel vele. Hátha tud neked segíteni feldolgozni.

L

2014. aug. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem értem.... ilyenért miért hagyna el? vagy miért ne értené meg? aki ilyenért véget vet a kapcsolatnak az egy igazi ökör...
2014. aug. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A legelső barátod molesztált? Vagy később molesztáltak?


Nem is tudom, hogy ilyet jó-e vele megbeszélni.Én a helyedben előbb egy szakemberrel beszélnék erről,hidd el könnyebb lenne.És csak aztán mondanád el a barátodnak.


Magadban kell eldöntened, hogy mi is az a dolog,amitől tulajdonképpen viszolyogsz. Maga a férfi test,esetleg a meztelenség, vagy az, hogy egy férfi hozzádér?


Ha azzal a személlyel vagy együtt,akiben maximálisan megbízol, biztonságban érzed vele magad, akkor tudnia kellene a dologról, illetve neked is elfogadnod, hogy ő nem akar téged bántani.

2014. aug. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is mindenképp alakíts ki egy meghitt szituációt és beszélj neki erről. Biztos együtt fog érezni veled! Ha nem mondod el, de érzi rajtad a viszolygást esetleg magát fogja hibáztatni, magában keresi majd a bajt
2014. aug. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet túl sokáig titkolózva kapcsolatban lenni. El kéne mondani, szerintem még jobban fog figyelni, és vigyázni Rád. Legalábbis én így tennék. Ha nem érti meg, vagy dühös lesz, nem érdemel Téged. Sok sikert!
2014. aug. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utána molesztáltak. Orvosnál már voltam, de csak nagyvonalakban mondtam el, szedtem altatókat is. Nem hiszem, hogy tudnék róla beszélni, de azt sem akarom, hogy a barátom magában keresse a hibát.
2014. aug. 24. 14:21
 7/10 A kérdező kommentje:
És attól is tartok, hogy így nem akarja a "nyűgöt", hogy nem szeretnék lefeküdni vele
2014. aug. 24. 14:22
 8/10 anonim ***** válasza:

Épp ezért magadban kell ezeket a dolgokat eldöntened... Jókat mondtak az előzőek, hogy titkolózva sem szabad lenni egy kapcsolatban, úgyis rá fog jönni magától, hogy valami nem stimmel nálad.

Tehát legyél vele őszinte.Ha normális,akkor segíteni fog és együtt akarja megoldani veled a problémát.


Ha nem bízol benne,akkor nem ő a megfelelő személy aki mellett most épp vagy!!!!

2014. aug. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Költőnő? ***** válasza:
Így is fogja érezni h vmi nem oké veled ezen a téren. Rajtad áll h hagyod e h örlődjön és találgasson v segítesz neki rájönni. Hátha ketten juttok ezzel vmire. Ha meg nem, akkor meg a titok nem segít.
2014. aug. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát ha emiatt elhagy,mert ezt nyűgnek érzi,akkor meg annyit is ért neki az egész.

Mondd el neki,ha nem megy a szex,ez hozzá tartozik egy kapcsolathoz. Már ha megbízol benne.

Engem is "bántottak" 15 éves koromban,azóta szerencsére sikerült feldolgoznom,de volt egy pasim,akinek kénytelen voltam szólni,mert egyszerűen nem ment úgy a szex... Megértette.

23L

2014. aug. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!