Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha egy lány 163 cm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy lány 163 cm magas, akkor hány kilótól nem tartozik nálatok az egészségesen vékony kategóriába?

Figyelt kérdés
2014. aug. 24. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
A súly csak egy szám, az a lényeg, hogy hogy néz ki.
2014. aug. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%

SENKIT SE ERDEKEL hany kiló vagy. Szerinted ki fog merlegre allítani?


Azt nézzük milyen az alakja.


18/F

2014. aug. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Részben a külső alapján ezt könnyebb megmondanunk, mint számok alapján.

Számomra 47kg alatt már necces a 163cm

2014. aug. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azert gratulalok a lepontozashoz.
2014. aug. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3. válaszolónak köszönöm, hogy rendes választ adott.:)
2014. aug. 24. 14:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Hasonló magas vagyok (160), viszont nagy a mellem és szélesnek mondható a hátam, ezért én 52kg-ommal kb anorexiásnak nézek ki, konkrétan betegnek. Ami ugye a kor ideálja, szóval zsír.


De: ha te mondjuk elől deszka, hátul léc vagy, akkor lehet, hogy a 47-50kg is egészségesen néz ki rajtad:)


27L

2014. aug. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.:)

Én inkább az elöl deszka, hátul léc típusba tartozom sajnos, bár annyira talán nem vészes a helyzet.

2014. aug. 24. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!