Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek túl rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés
16/l nagyon-nagyot csalódtam..Van egy fiú,akit nagyon szeretek..Már lassan 2 hónapja,hogy mondhatni együtt vagyunk,de nem jártunk..ugyanolyan volt minden,mintha járnánk..de én időt kértem,hogy jobban megismerjük egymást..ő aztmondta,hogy szeret,ő kezdett el irkalni nekem,és ő volt oda annyira értem..és ezt most lassan énis vizsonyoztam,most szerettem bele igazán..és tegnapelőtt voltunk koncerton együtt,együtt voltunk egész este..minden nagyon jó volt..erre tegnap is elmentunk együtt bulizni,és ő úgy tett,mintha ott se lettem volna,elment masik lannyal..nekem ezt nagyon nehéz volt végig néznem,nemis volt már kedvem bulizni se..hazajöttem..és irtam neki,hogy ez mivolt? és aztmondta,hogy megunt már várni,mert ő már eddig is akart jarni..es nem akar mostmar semmit..nekem ez állatira fáj..mindig csak rá gondolok és sirok..segitsegek!!

2014. aug. 24. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Hidd el, jobban jártál így, h megtudta h a srác milyen gerinctelen is valójában. Hidd el, ha már az elején így bánt veled, akkor a kapcsolat során se lett volna másabb a helyzet. Ez az ő részéről nem volt szerelem!
2014. aug. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Whit55 ***** válasza:
A helyzet a következő: ő egy komolytalan pasi! Az olyanokat meg kerülni kell jó messzire, mert csak hintába ültetnek és addig nem engedik, hogy kiszállj, míg ők meg nem unják a dolgot. ha valóban szeretne téged, várt volna rád, míg fel nem készültél volna egy kapcsolathoz, ő viszont tovább lépett egy másik lánnyal, aki minden bizonnyal könnyű vérű. Megunta a várakozást...? Nagyon úgy tűnik, mintha... érted. Tudod a nehezen kapható lányok azért vannak előnyben, mert náluk hamar kiderül, melyek azok a férfiak, akik komolyan akarnak tőlük valamit, vagy csak numerát. Lépj tovább! Érte kár! :)
2014. aug. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,nagyon igazatok van..csak könnyű azt mondani,hogy "lépj tovább" jó kérdés,hogy hogyan? :((
2014. aug. 24. 20:36
 4/5 Whit55 ***** válasza:
Meg fogod találni a módját, hidd el, könnyebb, mint hinnéd! Legyen térlátásod! Lesd meg a pasikat, biztos lesz olyan, aki jobban megérné, csak tanulva ebből az esetből, most rafináltabb legyél. ;)
2014. aug. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
remelem,hogy igazad lesz..:)
2014. aug. 24. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!