Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan léptetek túl egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan léptetek túl egy kapcsolaton? 16/l

Figyelt kérdés
titeket már csesztek át,a párotokra gondolok,akit nagyon szerettetek.?! Ha igen,hogy sikerült túllépni rajta..? én most ilyen helyzetbe vagyok,de csak rá tudok gondolni,és nem eszek,csak szomorkodom : (

2014. aug. 24. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
egyél
2014. aug. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen, engem rendesen átcseszett és anyagilag is lehúzott az a szemétláda, de szerencsére bennem már csak gyűlölet maradt a végére, és így könnyebb volt túltennem magam rajta. az i-re a pontot az tette fel, hogy egy másik pasi ágyában kötöttem ki a szakítás után kb. egy hétre.
2014. aug. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, csesztek már át, nem volt a párom, de nagyon közel ált hozzám (sajnos én hozzá nem.). Egyet mondok: bitang nehéz egy ilyenen túllépni.
2014. aug. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
vagy ismerkedj velem :D
2014. aug. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

sehogy:s

2 éve szenvedek a felejtéssel, de valahogy nem akar sikerülni, pedig szinte nem is voltunk együtt..><

2014. aug. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sport nekem sokat segített. :)


18F

2014. aug. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez igen rossz..

Túllépni?? Azt nem könnyű... Talán nem is lehet...

Az idő múlásával könnyebb talán valamivel.

És nem mondok ilyen hülyeséget hogy majd lesz másik meg stb mert az csak porhintés..

Átgondolod párszor a dolgot és akkor tisztázni tudod magadban a helyzetet.. És minél több idő telik el annál egyszerűbbé válnak a dolgok.

2014. aug. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 24. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!