Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiaknak sírni szégyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknak sírni szégyen?

Figyelt kérdés

Nem nézi le emiatt a párja?

Sajnos én bizonyos filmek, videók, történetek után bizony nagyon elérzékenyülök. Ilyen vagyok, ez van.

Csak ugye nekünk az erõt kéne mutatni lelkileg is, de nem megy. Ami most megy TV2-n, azis lassan eléri ezt :[


2014. aug. 24. 21:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
A fiúkat szereted.
2014. aug. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát mi megy a tv2-n?? Nem a jóbarosszban?
2014. aug. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Valamilyen Eddie Murphys film, nem tudom a címét.
2014. aug. 24. 21:36
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem szégyen de filmeken tényleg gáz Mi megy a tv2 őn?
2014. aug. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az EPG szerint az "Ezer Szó" megy :D
2014. aug. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Tény és való, hogy él a sztereotípia, hogy a férfinak erősnek kell lennie és emocionálisan mélységesen alul kéne teljesíteni... de az az igazság, hogy életszakasz függő is, mikor hogy van ezzel az ember.


A férfiaknál is vannak érzékenyebb korszakok, és vannak keményebbek.


Férfinak sem szégyen, hogy ember és hogy az EQ-ja nem alacsony. :)

2014. aug. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem gáz filmeken se, de azért A rettenthetetlenen sírni, és egy Eddy Murphy-s limonádé vígjátékon két különböző dolog.
2014. aug. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok sírós fajta férfi, nagyon régen sírtam, de amikor a barátnőm kegyetlenül elbánt vele, na akkor bőgtem, mint egy kisgyerek. Azóta megint nem sírtam, viszont nem szégyen sírni egy férfinak sem, amúgy én úgy gondolom a csajoknak sem kell mindenen bőgni, mert akkor a sírás elveszti az igazi értékét, ami a meghatódást, heves érzelmi reakció kimutatására van...
2014. aug. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy szégyen. Ez lelki alkat, érzékenység kérdése. Én a megható, szerelmes, romantikus filmeken szoktam könnyezni.
2014. aug. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
98%
az a férfi aki mer sírni, az valójában erős és bátor, mert ki meri mutatni az érzéseit, és mer velük szembesülni. hallgassatok egy kis Csernust.
2014. aug. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!