Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lassan 22 éves csajként van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 22 éves csajként van még esélyem?

Figyelt kérdés

Szóval van még esélyem egy normális kapcsolatra, vagy furának tekinthetnek a pasik mert nem volt még párkapcsolatom.

Tiniként fiatalnak tartottam magam a pasizáshoz, húsz éves koromban elkezdtem ismerkedni és találtam is egy pasit, akivel 3 hónapig találkozgattam, de végül nem jöttünk össze. Azóta elment a kedvem a pasizástól, s inkább mással foglaltam le magam.

Mielőtt jönnének a megjegyzések, hogy biztos ronda vagyok, hát nem vagyok, csak nem vagyok az a szociabilis típus.

Mit javasoltok: normális kapcsolatra törekedni vagy eldobni az agyam és élvezni az életet azzal aki pillanatnyilag megtetszik?


2014. aug. 24. 22:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Most jönnek majd a Csernus Imi féle ajánlások.
2014. aug. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Persze. Nem kor függvénye a normális kapcsolat.
2014. aug. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Én normális kapcsolat párti vagyok. Soha nem "élveztem" úgy az életet, ahogy nagyon sokan. Igazából ez attól is függ, hogy mennyire van tartásod.


Egyébként itt most fogsz kapni n+1 privát üzenetet, úgyhogy még válogathatsz is majd.

2014. aug. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Simán lehet esélyed 22 évesen még nagyon fiatal vagy és előtted az élet.

Sok sikert :)

2014. aug. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Komoly kapcsolatra szavazok :)


Éééés, ha már itt vagyok, én épp ismerkednék :) Írj :)


23/F

2014. aug. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 RRR ***** válasza:

inkább a normális

a másik távol áll tőled,nem élveznéd és megundorodhatsz a pasiktól

2014. aug. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
szívesen megismernélek, ha szeretnéd, írj! :) 21F
2014. aug. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Inkább komoly kapcsolatra törekedj. Egyszer úgyis összejön.


Írhatsz, ha gondolod :)

2014. aug. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

buli buli buli

aztán majd lesz valahogy hidd el

merre lax? van kedved levelezni?

puszi

2014. aug. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ezt úgy is csak te érzed . Egykorúak vagyunk, idáig én sem voltam szociális típus, most pedig egyszerűen máson sem jár az eszem csak azon ,hogy új barátokat szerezzek. Mivel az ember nagyon szociális lény, ezért úgy sem fogod bírni huzamosabb ideig egyedül, majd az elméd egyszer csak átveszi az irányítást, és irányítani fog, csak úgy jönni fog magától. Szerintem ne spekulálj előre, meg fog úgy is oldódni, ne aggódj emiatt, és saját magadra hallgass.
2014. aug. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!