Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak a magyar lanyok tamasztan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a magyar lanyok tamasztanak irrealis elvarasokat a fiukkal szemben, vagy mindenhol ez a helyzet?

Figyelt kérdés

kulso elvarasok:

kigyurt,jokepu,ferfias,magas,nagy penisz,apolt(jol fesult,vakito feher fog,parfum),stilusos,jol oltozott(markas draga cuccok),sportos es elegans egyben

+egyeni igenyek,ez csak az altalanos


belso

magabiztos,hatarozott,karakan,dominans,talpraesett,bunko es egyben kedves es figyelmes,beszologatos,kemeny es laza vagany meno csavo,muveltseg es esz nem lenyeg,sot hatrany,mert a nok.szemeben aki muvelt az luzer


egyeb:legyen jo a szexben es keressen sok penzt,neha alazza meg oket,erzekeltesse,hogy felettuk all,aggodhassanak azon,hogy megcsalja vagy elhagyja-e oket


2014. aug. 24. 23:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%
Ezt nevelte beléjük a média, nem tehetnek róla szegények, hogy csak ennyi az értelmi szintjük.
2014. aug. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%

vicces hogy az "átlagon aluli külsejű" lányoknak is ilyen elvárásaik vannak ))

mert a jó nőknél még mondanám hogy oké, mert van mire, de egy vizilóra akinek van gusztusa cicanadrágot felvenni, és alapjában véve gusztustalan (mind külsőre, mint emberileg), aki ilyen elvárásokkal rendelkezik, ne haragudj de ez nekem sok :D

2014. aug. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
32%
Ez nem éppen az én ideálom.
2014. aug. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
53%
ha már tisztában vagy vele mit akarnak, azon kívül, hogy magas nem tudsz lenni ha alapból nem vagy mi tart vissza az összes többitől?
2014. aug. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
29%
én még nemis láttam ilyen nőt... hol szoktál keresni?
2014. aug. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
55%
Kérdezem én, hogy aki nem tökéletes miért várja el azt hogy neki egy olyan párja legyen? Világ krvái sírnak hogy nem kellenek senkinek és h értsék meg őket, hogy mennyire rossz az ő helyzetük. Neee folytassuk így is fáj a fejem
2014. aug. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Pl.nem vagyok jokepu?mar kiestem es ezen sem tudok valtoztatni
2014. aug. 24. 23:34
 8/20 anonim ***** válasza:

Minél keletebbre megyünk, annál fontosabbak az ilyen külsőségek (kinézet, pénz). Érdekes módon Amerikában, főleg a konzervatívabb vidékeken nem ez alapján választanak. :)

Az orosz lányok pl. a legnagyobb r*bancok.

2014. aug. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
mert erdekes,hogy kelet-europaban nagy mania lett a gyuras a csajok miatt
2014. aug. 24. 23:37
 10/20 anonim ***** válasza:
84%

Nem vettem észre, hogy ez lenne az általános helyzet. Sok ilyen van, de baromira nem olyan túlnyomó többség, hogy általánosított igazságként lehessen emlegetni.

Sem én, sem a barátnőim, sem pedig a nőismerőseim nagy része nem várja el ezek mindegyikét.

2014. aug. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!