Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ennyire drámai a helyzet? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire drámai a helyzet? A magyar nők is egyre hidegebbek és távolságtartóak a magyar férfiakkal szemben? Oka, ha így van?

Figyelt kérdés

A világon általában a nők valamivel boldogabbak, mint a férfiak. Magyarországon azonban ez fordítva van, konkrétan a magyar nők a legboldogtalanabbak a világon, verve a dél afrikaiakat és az indiaiakat is.


[link]


2014. márc. 27. 22:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a legboldogabbak,mert a pálinkának nincsen párja.
2014. márc. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mintha ezt statisztikák nélkül nem tapasztalnánk...
2014. márc. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
talán ha nem amerikaiak akarnának lenni
2014. márc. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nő vagyok. Éltem külföldön, több országban is, és meg kell, hogy mondjam, külföldön sokkal több pozitív érdeklődést, tiszteletet tapasztaltam a férfiak részéről. Kedves bókokat kaptam, nem bunkó beszólogatásokat meg leszólítgatásokat.

Mo-n simán beszól még egy-két ismerősöm is egy-egy bmeget, meg rosszabbat is, nőknek, mások előtt, sokszor hallottam.

Meg sokan lenézik a nőket, rossz vicceket engednek meg maguknak a nőkkel szemben, munkahelyen is. Elég itt is egy-két kérdést megnézni, arról van szó nagyon sokban, hogy a nőket csak a pénz érdekli, rib.,cok, stb. Ettől hogy legyen boldog a nő, ha ezt hallja lépten-nyomon?

Nem mondom, Mo-n is vannak kedves férfiak, csak sajnos valahogy kevesen vannak.

2014. márc. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát én sajnos mindegyikben magamra ismertem. Sok csalódás mindenben, nehéz megélhetés, kilátástalanság....

Ahogy fentebb is írták, ehhez nem kell külön statisztika, nagyon is látszik ez anélkül is.

2014. márc. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 DreamWeaver ***** válasza:
A pesszimizmus, a negatív gondolkodásmód, aggódás magyar sajátosság, úgymond hungarikum. :) De ezen is lehet(ne) változtatni. Pl. azzal, hogy nem olvasol ilyen cikkeket, nem hagyod, hogy Beléd sulykolják a negatív gondolatokat és nem hiszel el mindent fenntartások nélkül. Az, hogy a gazdasági mutatóink lejtenek, kivételesen igaz. Ezt köszönjük a politikai vezetőinknek. Majd jövő hét vasárnap lehet dönteni, hogy kérünk-e még belőle. Minden nemzetnek olyan a kormánya és vezetése, amilyent megérdemel.
2014. márc. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Nem mondom, Mo-n is vannak kedves férfiak, csak sajnos valahogy kevesen vannak."


Az a baj, hogy lennék én kedves, de egyszerűen ezt igényli sok nő: a beszólogatós, odamondós, csipkelődős, olykor alpári (nehogy punci legyen már, egy jó bmeg már férfias!) stílust. Ez olyan, mint egyfajta kölcsönhatás. Amúgy meg igen, itthon mindenki csak a nyomort látja meg, meg szalonképes egymás ócsárolása.

2014. márc. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Elég itt is egy-két kérdést megnézni, arról van szó nagyon sokban, hogy a nőket csak a pénz érdekli, rib.,cok, stb. Ettől hogy legyen boldog a nő, ha ezt hallja lépten-nyomon?"


Tudod kedves hölgyem, minden vágyam egy olyan csajt találni, akikre nem igazak ezen állítások. A probléma ott kezdődik, hogy ti a kedves jólelkű nem bunkó, nem tiszteletlen férfiakkal úgy bántok, mint a kutyával. Aztán csodálkoztok amikor ezek a férfiak feladják, elegük lesz belőletek és elküldenek titeket a búsba, egyébként teljesen jogosan. Csak a személyes tapasztalataimat tudom írni, mindig tiszteltem a nőket, kedves, udvarias, lovagias voltam velük. Mit kaptam cserébe? Hülyének néztek, kihasználtak, lelki szemetesnek használtak, a szemembe hazudtak, megaláztak. Mindeközben pedig nézhettem, ahogy ugyanezek a nők olvadoznak egy ostoba bunkó láttán. Ó és véletlenül sem plázacicákról beszélünk, teljesen normálisnak tűnő lányokról van szó. Mindezek után rohadtul nincs kedvem veletek jópofizni, és marhára nem érdekel, hogy boldogok vagytok e.Olyan a mosdó amilyen a törölköző, amíg nem tudjátok azokat megbecsülni akik tisztelnek titeket addig ne csodálkozzatok, hogy egyre fogy a számuk. Hülye az aki a semmiért strapálja magát, és olyan stratégiát használ ami száz esetből 99-szer biztos bukást ígér. Szóval nem kell sírni a bunó férfiak miatt! A hiba a ti készüléketekben van, mi csak erre reagálunk.

Arról nem is beszélve, hogy Magyarország nektek paradicsom, fiatalon, hiszen semmiért nem kell megdolgoznotok, minden jön ingyen, bérmentve, szinte garanciával.

2014. márc. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%

4-es vagyok. 7+8:

Mit gondoltok, nekem nincs negatív tapasztalatom férfiakkal?

Ezen felbátorodva írjak ide olyan választ, hogy mert TI férfiak, megcsaltatok, elhagytatok, nem kellettem nektek, ezért én elutasító vagyok veletek, mert úgyis ezt csinálnátok a jövőben mindig, és nem is érdemeltek mást, mint olyan nőket, akik a pénztárcátokat nézi, mert mást úgysem tudtok, mint hazudni, csalni, hitegetni. Akkor legalább legyen pénzetek, hogy ennyi örömem legyen bennetek.


Van értelme ilyet írnom? Minden tapasztalat igaz benne, amit leírtam.

A ti hozzászólásotok pont ilyen értelmetlen, általánosító dolog. Semmi értelme áldozatnak érezni magatokat, és rendkívül gyerekes az ilyen kivétel nélküli általánosítás, ráadásul csak megnehezíti az életeteket.

Nem akarlak benneteket meggyőzni, hogy gondolkodjatok másként, nekem mindegy, csak annyit segítek, hogy nőként soha nem jönnék össze olyan férfival, aki ennyire szerencsétlennek látja a saját kapcsolatát a nőkkel, nem tud optimistán tekinteni a jövőbe, általánosít, és nőgyűlölő.

Persze most jönne, hogy erről a nők tehetnek. De engem ez, bocsáss meg, nem érdekel.

Olvastam itt már elég ilyen hülyeséget.

Mindenki a saját problémáiért felel. MINDENKIT átvágtak már jó párszor az életben. Mégis tovább kell menni, nem pedig itt meg ott nyüszíteni, panaszkodni, másokat okolni. Legyetek bátor férfiak, ha valamirevaló nőt akartok magatoknak. Megértem, hogy nyüszíteni egyszerűbb, csak sajnos nem lesztek tőle boldogabbak.

2014. márc. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Megcsaló, nagyképű, virágról-virágra repkedő férfiak?


Megint nem a mi hibánk, hogy a nem előnyös arcú pasikat észre nem veszitek, csak a páwa-Bieber-Brad Pitt féléket, akik 10 ből 9 szer megcsalják a nőket, mert jól néznek ki és megtehetik, hiszen sok csak (szinte mind) őket akarja. Az aki nem csal meg titeket, az a nem jó külsejű, de rendes, kedves, tisztelettudó srác, akit észre nem vagytok hajlandóak venni. Innentől kezdve az egész semmit sem ér. Akkor nem kell nyafogni, hogy elhagynak, ha úgyis tudjátok, hogy ez a helyes pasitípus a legmegcsalósabb is. Mindenki egye meg, amit főzött.

2014. márc. 28. 09:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!