Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak a magyar lanyok tamasztan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a magyar lanyok tamasztanak irrealis elvarasokat a fiukkal szemben, vagy mindenhol ez a helyzet?

Figyelt kérdés

kulso elvarasok:

kigyurt,jokepu,ferfias,magas,nagy penisz,apolt(jol fesult,vakito feher fog,parfum),stilusos,jol oltozott(markas draga cuccok),sportos es elegans egyben

+egyeni igenyek,ez csak az altalanos


belso

magabiztos,hatarozott,karakan,dominans,talpraesett,bunko es egyben kedves es figyelmes,beszologatos,kemeny es laza vagany meno csavo,muveltseg es esz nem lenyeg,sot hatrany,mert a nok.szemeben aki muvelt az luzer


egyeb:legyen jo a szexben es keressen sok penzt,neha alazza meg oket,erzekeltesse,hogy felettuk all,aggodhassanak azon,hogy megcsalja vagy elhagyja-e oket


2014. aug. 24. 23:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom, hogy máshol milyenek, de azt igen, hogy tényleg nálunk azt hiszik (a rondábbjai is), hogy ők izélték a spanyolviaszt. Tisztelet a kivételnek.
2014. aug. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Szerintem a higiénia és a parfüm (2000 forint körül kapsz Playboy-t és hónapokig elég) mindkét nemnél elvárható.


A többiben egyet értek veled.

2014. aug. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
84%
Igen. Csak a magyar lányoknak. Másutt mindenhol kimondottan keresik a féllábu korcs idiota nyálingereket akik folyton rinyálnak.
2014. aug. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
85%

Van ebben a leírásban pár paradoxon, nem gondolod?

Biztos vagyok benne, hogy normális nő nem akarja, hogy megalázzák, és a farkatok mérete miatt ti pasik jobban aggódtok úgy általában. A többit inkább nem részletezem.


Szerintem nem megfelelő helyeken keresgélsz.

2014. aug. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem az elvárások elsősorban egyénenként változóak, persze az adott kultúra is beleszólhat.

De az vicc, hogy minden magyar nő az általad leírt férfitípusra vágyik.

"Aki művelt az lúzer", "érzékeltesse, hogy felettük áll"...ha valaki egy buta, hímsoviniszta bunkót szeretne, akkor ott már komoly problémák vannak. De te tudod.

2014. aug. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
65%

hát persze, én is egy nagy mellű, formás seggű, fiatal, okos, gazdag, igényes, szép, jó lelkű, odaadó, figyelmes nőre vágyom...


de az élet nem habostorta, maradnak a tapló ringyók

2014. aug. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
74%
No, ide figyelj, cuncimókus, amíg ilyen a hozzáállásod, egy normális nő se fog veled kezdeni. A rossz tapasztalataidat ne húzd rá mindenkire egységesen, mert nem vagyunk egyformák. Minden embernek vannak bizonyos igényei a társával szemben, ezek idővel alakulnak a tapasztalatok miatt, de vannak, amik kezdetektől változatlanok maradnak, de ezek egyénenként eltérők. A világon mindenhol vannak túl magas elvárásokkal rendelkező egyének (férfiak és nők egyaránt), neked is vannak elvárásaid, a tieidet megvizsgáltad már, azok mennyire teljesíthetők? Gondolom, neked bármelyik nő megfelel, igaz?
2014. aug. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"Minél keletebbre megyünk, annál fontosabbak az ilyen külsőségek"


Így van.

2014. aug. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem egy normális értékrenddel rendelkező, felnőtt nő nem támaszt ilyen elvárásokat a másik felé. Meg szerintem sok hülyeséget is beleírtál, az ész pl miért lenne hátrány? (az ész és az okoskodás két különböző dolog) Nekiállhatnék megcáfolni azt, hogy nem mindenkinél elvárás a kigyúrtság, vagy a magasság (pl egy 155 cm magas lánynál már egy 165 cm-es férfi is magasabb), a drága ruhák, stb.

Lehet, hogy csak bebeszéled magadnak, hogy ezért nem járnak veled, vagy kifogtál pár kellemetlenebb személyiségű lányt.

Másrészt az elvárások mindig egyediek, pl itt sehol nem említetted a hűséget, én mégis elvárom :)

2014. aug. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Figyelj, öregem, minden embernek vannak elvárásai a leendő társával szemben, és ezek mások, mint egy barátságban. Férfiaknak és nőknek egyaránt vannak elvárásai, te nagyon rossz helyen ismerkedsz, ha ilyen pocsék tapasztalatokat gyűjtöttél.


30 éves leszek, nő vagyok, az én elvárásaim a leendő párommal szemben:

- ne legyen lusta (nekem nem elfogadható életforma a másokon élősködés)

- legalább a saját egészsége miatt figyeljen oda magára, nem kell túlzásokba esni, de van egy alap szint, amit én is megteszek magamért, ezt a minimumot a másiktól is elvárom

- 151cm magas vagyok, ugyanakkor zavarna, ha a pasim alacsonyabb lenne apámnál, aki 170cm magas, bocs mindenkitől, aki alacsonyabb, de nekem fura lenne - ha teszem azt apám ritka magas lenne, valószínűleg ez kevésbé lenne szempont

- ápoltság, higiénia, szerintem ez alap

- ne dohányozzon (vagy szokjon le), ez nekem azért szempont, mert a szemem érzékeny a füstre

- ne legyen alkohol, drog, szerencsejáték függője, és lehetőleg bűnöző se

- ne legyen agresszív vagy teszetosza, az előbbitől menekülök, hogy ne bántson, az utóbbi meg idegesít

- ne legyen politikai, vallási fanatikus

- gyengém a sötét haj, barna szem, és az olyan férfiarc, amin jól áll a borosta, ez olyan egyéni dolog, nem tudom, miért, egyszerűen csak ezek nekem "plusz pontok" :-)

- legyen rám jó hatással fizikai, érzelmi és intellektuális síkon egyaránt, na ez az, amit nem tudok részletezni, hogy mitől hat rám valaki így, mert magam se értem, csak érzem

- hűség, illetve egyszerre csak egy, nekem van egy elvem, ha valakit egykor szerettem, tisztességes vagyok vele akkor is, amikor az érzések már elmúltak, tehát ha már mást szeretek, előbb az előzővel lezárom, és utána jöhet a másik, legfeljebb egy minimális átfedés belefér, ha az szükséges, hogy tisztázzuk az érzéseket és a kölcsönösséget, kapcsolatok jönnek-mennek, érzések születnek és változnak, de ne játszadozzunk senkinek az érzéseivel, ezzel magunkat is becsapjuk


Elég pasi él a Földön, nem hiszem, hogy olyan nagyon lehetetlent szeretnék, ráadásul az aktuális kiszemeltem, aki gyakran rajtam felejti a szemét, pont meg is felel ezeknek a pontoknak.


Ha ezek bárkinek is irreális elvárások, ám legyen, de mielőtt megkritizálná, előbb nézzen magába és elemezze ki a saját igényeit, mindenki fog találni magában elvárásokat, akármennyire elfogadó.

2014. aug. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!