Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vékonyabb testalkattal úgysem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékonyabb testalkattal úgysem fogom érdekelni a lányokat?

Figyelt kérdés

Már nem tűnik véletlennek,hogy pont a vékony srácok nem kellenek egyetlen lánynak sem...ez lehet a hiba bennem is.

Igaz 2éve tömegelek és fél éve kondizok,így lettem 190/90,de ezt mértéktelen zabálással és edzéssel tudom csak fenn tartani,amúgy 70-75 voltam,ilyen srác pedig senkinek nem kell ez az igazság.


2014. aug. 25. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a fejed üres, akkor nem kellesz senkinek. Tarts önvizsgálatot, de ne a tükör előtt.
2014. aug. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A fejemben nincs semmi baj,átlagos felüli a műveltségem és az intelligenciám,kedvés és segítőkész vagyok,nagyon sok mindenhez értek.
2014. aug. 25. 14:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Anyá.dat már baz..d meg!
2014. aug. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Átlagon felüli inteligencia XD
2014. aug. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Visszatért...
2014. aug. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az emberek 99%-a átlagon felülinek mondja az intelligenciáját. Ha ez igaz lenne akkor, ez egy matematikai paradoxonhoz vezetne, tehát az átlag intelligencia értéke folyamatosan növekedne a végtelenig.
2014. aug. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6:


Én azt hallottam, hogy a Föld lakosságának intelligenciája állandó, csak mi vagyunk egyre többen :D

2014. aug. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!