Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, éreztetek már úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, éreztetek már úgy, hogy muszáj lesütnötök a szemeteket? 17/L

Figyelt kérdés

Nem tehetek róla, de amikor az utcán megyek, és elmegy mellettem egy fiú mindig lesütöm a szemem vagy más felé nézek. Próbáltam már tenni ez ellen, de hiába minden, mert végül így is a földet bámulom.


Veletek történt már ilyen? Ha igen, mit tettetek ellene?



2014. aug. 25. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért, mit kellene nézni,
2014. aug. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiányod van.
2014. aug. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Napszemüveget hordok ha egyedül kell valahova menni, így arra nézek akire akarok, ők viszont nem látnak engem. (Legalábbis a szememet nem ami majdnem ugyanaz mintha engem nem látnának.)
2014. aug. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sulek Péter ***** válasza:
hali:) ez általában akkor van ha bejön neked a fiú és nem mersz a szemébe nézni :)önbizalmadat kellene növelned :)
2014. aug. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Velem mindig is ez volt, sose mertem mások szemébe nézni. Már annyira megszoktam, hogy nem is akarok tenni ellene, nem maradok le semmirõl ès nem kell ecsethajakat látnom. :D

L

2014. aug. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Fényember ***** válasza:

Azért van mert van barátod? Mert az miatt én is mostmár lesütöm a szemem.

Elég jól nézek ki így gyakran mélyen a szemébe néztem a fiúknak, és utána elmosolyodtam ha már nem láttak, jól esett, és jót tett az önbizalmamnak is :D

Most már 4 hónapja lassan együtt vagyok a barátommal, és eleinte még mindig ezt csináltam, bár már lényegesebben kevesebb fiúval. De mostanra eljutottam odáig hogy inkább lenézek a földre vagy máshova, csak hogy véletlenül se találkozzon a tekintetünk a másik fiúval, mert bűntudatom lesz, vagy nem is tudom. Valószínűleg azért jött ez elő mert egyre jobban szeretem a barátom, de szóval igen, van hogy én is úgy érzem muszáj :D

2014. aug. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
régen én is ezt csináltam, mert sokkal félénkebb voltam és nem mertem szemezni
2014. aug. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!