Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnak jól azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnak jól azok a fiúk, akik havonta váltogathatják a barátnőiket, bárhol összejön nekik az ismerkedés (bulikban alkalmi kapcsolat), sőt még csalják is aktuális nőjüket?

Figyelt kérdés
Vajon mit tudhatnak?Jól néznek ki...és ennyi?ez a lényeg?mert tudok nem egy olyan fiúról,akinek állandóan kapcsolata van,szakít az egyik csajjal,jön a másik és így tovább,ráadásul félrelép kapcsolat alatt is,de az aktuális barátnője ekkor sem hagyja el...ha hozzászól egy csajhoz,az szívesen beszélget vele,bulikban simán tud csajozni...
2014. aug. 25. 18:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hogy mit csinálnak jól? Figyelnek és tanulnak. Minden kapcsolatukban magukba szívnak valami újat a nőkről, és ennek a tudásnak a birtokában lépnek tovább újabb és újabb kapcsolatok felé.

A jó stratéga ismeri az ellenfelét. Neked is ismerni kell a nőket ahhoz, hogy tudj velük mit kezdeni.

Valaki azt veti itt a szemükre, hogy feszínesek. Igen. És? A fiatalság erről szól. Ebben a korban annak is kell lenni, ráérnek megkomolyodni, amikor valamelyik nő elkapja a töküket. De addig tanulnak és tapasztalnak. És ÉLNEK!

2014. aug. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
biztos, hogy az ilyenek tudnak valamit amúgy ;). sajnos az előző kapcsolatomban pont kifogtam egy ilyen srácot. Mai napig nem értem, miért zúgtam bele, mikor nem ő a leghelyesebb srác, akit valaha láttam. Régen volt, hogy egy buliban 4-5 csajt is simán felszedett, és szinte az összes barátnője szép volt. Mondjuk egyik se tartott sokáig :D. Miután szakítottunk, másnap már volt neki valakije (mondjuk mostmár értem sír a szája megint :D). Úgyhogy valamit tud, 18 éves létére :P :D
2014. okt. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Jól néz ki, és/vagy csípőből, magától jó a dumája és kiállása.
2016. máj. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!