Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen furcsa a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen furcsa a kapcsolatom a nőkkel?

Figyelt kérdés
Elég furcsa a kapcsolatom a nőkkel.Nehéz elkezdeni mert az elején szeretném.Belekezdek ! Konkrét eseteket írók le inkább ! Tetszett egy nő 18 éves koromban.Most vagyok 35.Találkoztam vele az utcán,és tudom,hogy csak egy kedves bókot kellene mondanom neki,és akár félévmulva a feleségem lenne.De már nem érdekel.Másik eset Tescóban nézem a pénztáros lányt,ő is néz.Amikor én állok a pénztrárnál ismerkedést indít.Több ilyen eset is volt.Van amelyik azt mondja régen láttalak,félóra múlva szünetem lesz.Én nem szólok semmit ! Mert látom hogy meglehetne,látom,hogy szeretne szeretni,de nem szólok semmit.Kimegyek a Tescóból,és úgy érzem nyertem a lottón.Aztán elmúlik ez az érzés.Másik eset a boltos nő mellettem elhalad megsimítja a derekam és azt mondja.Szólj ha segíthetek bármiben szívem.Megfigyeltem 5 perc alatt ezeket mondta szivem,drágám,életem.Zavarban is volt a haját igazgatta.Másik esett 17 év körüli lány kinézett magának és direkt erre járkál a barátnöivel,de nem érdekel mert hozzám képest gyerek 36 éves vagyok.És most jön a nagy kérdés ! Miért ilyen az életem ? Szeretnék szerelmes lenni de úgy hogy én választók ! Ránézni,és azt mondani Ő az ! De ez viszont nem működik.Pl meglátok a piacon egy lányt/nőt,és belül érzem hogy na Ő ! De oda sem néz észre sem vesz...És mind szép nő ! Azok is akiknek én tetszenék,és az is amelyik nekem tetszene.Az is furcsa hogy amíg távolni addig érdekel,de ha közel kerül már nem...Tetszett egy falumbeli lány kerestem a társaságát sok idöbetelt megtaláltam a közös témát,de már nem vonz...Min változtassak ? Mert így hogyan lesz feleségem,és gyerekem ? Ebben kérem a segítségeteket !

2014. aug. 18. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Így se feleséged, se gyereked nem lesz.
2014. aug. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is így látom jelenleg,és pont ezért írtam le.Mert változtatni akarok ezen.
2014. aug. 18. 23:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogyha tetszik neked egy nő, aki leszólít, mondjuk az a pénztáros, akkor miért nem mentél bele a dologba? Mert nem kihívás?

Van egy csomó lehetőséged, de nem élsz velük. Szerintem itt sokan örülnének neki.

Ezek azt mutatják, hogy bejöttök egymásnak. Utána viszont úgy könyveled el, hogy feleségül is menne hozzád. De ez nem biztos. Próbáld ki.

2014. aug. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A pénztáros lánynál azért nem,mert nem tudtam,hogy neki ez szokásae ? (mármint így ismerkedni) vagy egyedi alkalom volt.Ha 100 ra tudnám,hogy egyedi akkor oké. Más téma: Egy hónapja éreztem a tüzet egy állatorvosi rendelőben.Minden jó volt ! Szép szőke haj,kék szem,nem túl sovány,és nem is molett olyan igazi formás széparcú ,kedves lány.Beszélgettünk is.Aztán ő elment.(sajnos a kutyám is) Párnap múlva gondolkoztam mondom az állatorvosnak biztosan ismerőse.Végig néztem a doki ismeröseit.Írtam is a lánynak,hogy köszönöm az akkori beszélgetést.Meg hogy a kutya menthetetlen volt.Magyarán leírtam az igazat.Öt napig vártam válasz nem jött.De szerintem elolvasta és törölte.Pedig az a nő pont az esetem volt.Olyan akit tudnék igazán szeretni.
2014. aug. 18. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!