Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, a mostani barátotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, a mostani barátotokat lecserélnétek egy olyan férfira, akinek telik mondjuk Lamborghinire vagy Ferrarira és luxus nyaralásokra, stb?

Figyelt kérdés

2014. aug. 25. 19:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 A kérdező kommentje:
Audi? Te is beállsz a menő Audisok közé? Abból a pénzből már inkább egy komolyabb amerikai erőtől duzzadó autót vennék. DE te tudod.
2014. aug. 25. 20:25
 42/73 anonim ***** válasza:
Jó ez már kezd kicsit elkanyarodni.. Ízlések és pofonok, kinek melyik kell, azt veszi.
2014. aug. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/73 anonim ***** válasza:
Nem.Egyrészt mert telne rá,de köszönöm szépen megvagyok a BMW márkájú autómmal,kényelmes,jól bevált,nincs szükségem Ferrarira csak hogy villoghassak.Júniusban voltam Vaitape-n,tehát Ciprus valahogy már nem hoz lázba.Az olyan lányok akiknek csak ez a fontos csak és kizárólag addig maradnak az illetővel amíg a pénz kitart.És bizony bármikor beüthet a krach.Ezt vállalkozóként mondom.
2014. aug. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/73 A kérdező kommentje:
Erre valóak a gazdag pasik,hogy kiszolgálják a követelő háziasszonyt.;)
2014. aug. 25. 20:33
 45/73 anonim ***** válasza:
92%
én a kérdezőt nemhogy bármilyen férfire de egy szelet pizzára is lecserélném.
2014. aug. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/73 anonim ***** válasza:
~trabant~trabant~trabant~(hullám) Nekünk nincs egy szál kocsink se.
2014. aug. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/73 anonim ***** válasza:
Hát szerintem egyáltalán nem erre. Kevés olyan pénzes pasi van aki nem száll el magától csak mert sok a pénze, nagy tiszteletem nekik! Egy nőnek meg ugyan úgy kéne dolgoznia, aztán idővel nyilván gyerekvállalás meg ilyenek de én akkor is úgy gondolom nem jó dolog más pénzén élősködni. Persze van aki nem így gondolja, jó én megértem, kövezzetek meg nyugodtan.
2014. aug. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/73 anonim ***** válasza:
Én inkább Yachtot szeretnék, nem ferrarit vagy lambot...
2014. aug. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/73 A kérdező kommentje:
48-as. És mit kezdenél vele? Beleraknád a kádba és tologatnád közben brummognál?
2014. aug. 25. 20:45
 50/73 anonim ***** válasza:
Szörnyen nevetséges vagy......:)
2014. aug. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!