Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak? Belem szeretett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? Belem szeretett, de en nem szeretem ot.

Figyelt kérdés
Par honapja elkezdtunk beszelgetni facebook-on egy csajjal.. nagyon jol megertjuk egymast.. Most pedig azt mondja hogy szerelmes lett belem, es szeretne ha tobb lenne koztunk mint baratsag.. Hogy mondjam meg neki, hogy en baratsagtol tobbet nem szeretnek tole ugy hogy kozben ne bantsam meg? nagyon erzekeny.. Elore is koszonom a normalis valaszokat..16F
2014. aug. 25. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Hagyd abba a vele folytatott beszélgetést és ne reagálj.
2014. aug. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De azzal nagyon megbantanam.. es azt nem szeretnem
2014. aug. 25. 20:55
 3/6 anonim válasza:
Hat az attol fugg.. Amugy volt koztetek csok vagy valami? Egyebkent szerintem ugy lenne a leg korrektebb ha elmondanad neki hogy te nem erzel iranth a tobbet. Persze rossz lesz neki legalabb oszinte voltal es nem huzod az agyat. Honnan tudod hogy tobbet akar? Mondta? Ha esetleg legkozelebb is felhozza akkor ne halogasd tovabb es mond el neki hogy te mit erzel. Azaz semmit:/ en is ebben a helyzetben vagyok csak en vagyok a lany szereplo a tortenetben es nekem meg rosszabb mert nem csak beszelgetes volt... De nekem is elmondta oszinten es haragudni nem haragszom csak nyilván rossz de a beszelo viszony megmaradt:)
2014. aug. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 -=Koldus=- ***** válasza:
Csak azért nem akarsz vele összejönni, mert "nem szereted"? És miért nem szereted?
2014. aug. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ja bocsi most latom hogy mondta mar hogy tobbet akar. Hat akkor is tartom magam ahoz hogy ha megint felhozza akkor mond meg neki.
2014. aug. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#4

mast szeretek..

#3

koszonom.. talan ez lesz a legjobb megoldas

2014. aug. 25. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!