Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belém szeretett egy 15 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém szeretett egy 15 éves haverom, most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Én 19 vagyok. Eddig mindig nálam idősebb pasijaim voltak, mert még a velem egy korúak is azon a szinten vannak hogy elérték-e már a max szintet a számítógépes játékba.(tisztelet a kivételnek) Mondjuk ez a srác viszonylag felnőttesen viselkedik és igazából simán kinéz 20-nak. Meg nagyon felnéz rám és kb úgy bánik velem mint egy hercegnővel, ami nagyon bejön, de nem tudom hogy mit csináljak. Nem akarom megbántani, de ebből szerintem már nem lehet kijönni jól akárhogy is döntök. Ha együtt vagyunk senki nem mondaná meg hogy fiatalabb nálam, de attól még az. És az is kicsit gáz hogy én már viszonylag önálló vagyok, külön élek anyáméktól, őt meg ha átengedik félpercenként hívogatja az anyja hogy mit csinál meg mikor megy haza. Ha pár évvel idősebb lenne vagy én lennék annyi mint ő tuti összejönnék vele. De így... nem tudom mi legyen. :S Ti mit tennétek a helyembe?
2014. júl. 16. 11:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
válassz engem, én már felnőtt vagyok, de úgy nézek ki, mint egy tini :D
2014. júl. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azt véletlenül se mond neki, hogy keresgéljen a saját korosztályában, mert a vele egyidős lányok a veled egyidős fiúkat kedvelik. Ha meg a mentalitása öt évet ver a valós korára, akkor meg mi akadálya? Bár gondolom a párkapcsolat definíciója egész mád mindkettőtöknél, de igazából ilyenen még nem agyaltam, azt mondom fuss neki, hamar eldől, hogy mit is akar, ha meg túl infantilisan kezd viselkedni a társaságodban, ha közelebb engeded, küld el szépen.
2014. júl. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
egész más*
2014. júl. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
sodródj az árral és majd az idő eldönti! Ha neked is bejön korától függetlenül akkor vágj bele, srácnak is jót fog tenni, mert megkomolyodik melletted!
2014. júl. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Neki elmondtad a kétségeidet? Kezd ezzel.
2014. júl. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki, azt mondta igyekezne bebizonyítani hogy már egyáltalán nem gyerek, egyedül az anyjával nem tud mit csinálni, ő igazából már rég eldöntötte hogy mi együtt vagyunk és állandóan piszkálja is miatta. Egyébként ezen kívül más nem is zavar, mert hogy nem költözhet ide hozzám az nem baj legalább nem dirigál senki.
2014. júl. 16. 11:27
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha szereted ne morfondírozz. Vágj bele. Rosszabb nem lesz.
2014. júl. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Vágj bele. Kérdés az is, hogy te 19 évesen miből élsz meg önállóan?
2014. júl. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Suli mellett dolgozok. De mondtam csak viszonylag önálló. Nem élek együtt anyámékkal de azért besegítenek.
2014. júl. 16. 11:46
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne a külsőségek alapján dönts! Vonzódsz iránta? Szrelmes vagy belé? Akkor jöjj össze vele! NE majd 3 év múlva keseregj, hogy mit hagytál ki...

Az meg, hogy hívogatja az anyja, ne zavarjon. :)

2014. júl. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!