Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem beszél róla?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem beszél róla?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom, akinél egyszer aludtam egy koncert után, és úgy akult, hogy szexeltünk.

Igazából ismertségünk hajnalán randiztunk is, aztán valahogy barátok maradtunk.

Azóta többször volt, hogy egy-egy iszogatás után nála aludtam, és minden alkalommal le is feküdtünk egymással, aztán magához húzva aludtunk el, reggel hozott kávét, mint egy pár.

De amint kikerülünk ebből a ködből, haverként viselkedik, nem is beszélünk róla.

Miért van ez? Nem zavar, de nem tudom hova tenni.

17L (21 éves a fiú)



2014. aug. 27. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Megdugott és kész. Ez a tipikus 2014-es love story, nem?:)
2014. aug. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez az állapot már jó ideje fennáll, november óta.

De nagyon közel állunk egymáshoz, segít nekem tanulni, fuvaroz, ha kell, a családom is kedveli.

2014. aug. 27. 14:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg dugni is szeret téged. Hol itt a probléma?
2014. aug. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 >>|BEAN|<< válasza:
ez is egy kapcsolati forma.. ha élvezed hajrá! :)
2014. aug. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!