Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerettetek már bele egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettetek már bele egy ″lúzerbe″?

Figyelt kérdés

Mennyire zavarna az, ha Ő egy különcebb típus?

Nincs sok barátja, a környezete ″lúzernek, antiszocnak″ tartja, veled viszont beszédes és kedves, sőt, flörtölő...

De nem az a típus akit nagyon szívesen bemutatgatnál a baratnoidnek...

Tudom, ki kell nőni azt hogy csak ″menő″ srácokkal járni hogy a barátnők irigykedjenek, nem is arról van szó, csak... Az a társaság akikkel én jóba vagyok, ″lúzernek″ könyveli el, és szarul esik ha azt mondja egy barátom hogy Fú mit fognak gondolni rólad ha elkezdesz vele járni...

Nagyjából érthető a kérdésem, vagy nagyon káosz?

Voltatok már így?


2014. aug. 27. 14:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott, jobbat érdemel nálad.
2014. aug. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél a pont!
2014. aug. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Én is ilyen "lúzer" vagyok, és egy hónap alatt többet keresek, mint a "menő" srácok egy évben. ;)
2014. aug. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%
Többet keresek mint amennyit el tudsz költeni :)
2014. aug. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig a "barátaid" véleményétől függ, kivel jössz össze, addig bizony jobbat érdemel nálad!
2014. aug. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Most pedig emlékezzünk meg egy perc néma csönddel azokról a kapcsolatokról, amik azért nem születtek meg, mert az egyik fél szégyellte a másikat.
2014. aug. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért könyvelik el annak, mert nem ismerik. Te már megismerted, hogy valójában milyen, ez az első út az érettség felé. Igazából két lehetőséged van:


1) Belemész a dologba, beviszed a társaságodba, a többiek megismerik, rájönnek, hogy tök jó fej, pár hónap és a társaságotok oszlopos tagja lesz. Ha tényleg olyan jó barátaid, akkor elfogadják azt akivel vagy, és adnak neki egy lehetőséget.


2) Belemész a dologba, a társaságod azonban nem fogadja be, mert ők még éretlenek. Ekkor a legjobb megoldás számodra is az, ha kiszakadsz abból a társaságból, mert az egy rossz társaság. Nem érdemelnek meg titeket, még fel kell nőniük.


Mint látod opció nincs, hogy csak azért nem adsz neki esélyt, mert hogy "mit szólnának a többiek". Ahogy mondtad, ki kell nőni ebből. Mutasd meg, hogy te már kinőttél. Egy érett ember leszarja mások véleményét, a saját boldogsága után megy, és kizárólag olyan emberekkel barátkozik, akik ugyan így vélekednek.

2014. aug. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Mi ez a többet keresek szöveg, 17 évesek vagyunk :DD

Egyébként meg tényleg kit nyom ha mások le″lúzer″ezik?!

Végre valaki, akivel nem CSAK hülyéskedni lehet, hanem komolyan beszélni is...

Csak így kimaradnak a ′elmegyünk a haverokkal...′-programok.

Ennyi volt ami zavart.

De nem érdekel, mert szeretem.:)

Köszönöm a segítséget, annyira igazatok volt!!

Meg sem érdemlem ha ilyen ökörségeken gondolkodom..

Köszönöm:)

2014. aug. 27. 14:44
 9/20 anonim ***** válasza:
;)
2014. aug. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Shai-Hulud ***** válasza:
Ja hogy lúzer... Azt hittem júzer. :-)
2014. aug. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!