Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Próbálnátok a volt barátotokna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálnátok a volt barátotoknak új barátnőt találni?

Figyelt kérdés
Egy éve szakítottunk, mert elszúrtam pár dolgot. Most újra össze szeretett volna jönni velem, mert nem talált mást. Mint kiderült nem túl jó az ismerkedésben. Én voltam neki az első és mi kapcsolatunk barátságból alakult ki, így velem más volt a helyzet. Nekem már van más, ezért visszautasítottam. Erre megkért, hogy találjak neki valakit, ha már én tettem tönkre mindent. Ez borzasztóan szánalmas, de sajnálom is. Azt mondtam, hogy még átgondolom.
2014. aug. 27. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
nem
2014. aug. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szánalmas
2014. aug. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nekem se menne jobban a dolog mint neki, honnan kerítenék neki való nőt? Szóval nem hiszem. Maximum adnék neki tippeket, ha épp alakulna neki valami valakivel.
2014. aug. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
biztos hogy nem..
2014. aug. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha maradt köztetek barátság, és van az ismerőseid közül olyan lány aki szivesen megismerkedne vele, akkor miért ne.. Nagyon nehéz ismerkedni, aki nem szeret discoba járni, meg utcán leszolitgatni lányokat, nincs akkora baráti köre, nem hivják meg bulikba, akkor szegény hogy a fenébe ismerkedjen. Te voltál neki mielőtt jártatok a barátja, igy szerintem megkérhet ilyenre, és ha van rá lehetőséged miért ne segithetnél neki.
2014. aug. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát egy éve nem beszéltünk. Ha belemennék, akkor be tudnám mutatni pár lánynak, onnan már boldogulna, de megsértett ezzel a nincs ló, jó a szamár is típusú közeledéssel.
2014. aug. 27. 19:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így nagyon nem oké. Nem varrhatja a te nyakadba ezt a dolgot. Én biztosan elutasítanám a helyedben, mert amellett, hogy nagyon szánalmas, még bűntudatot is akar benned kelteni, és téged állít be felelősként az ő problémáiért. Nem te tehetsz róla, hogy nincs senkije azóta se. És nem a te dolgod új barátnőt keríteni neki, ezt nem kérheti tőled. Pattintsd le, és mondd meg neki, hogy legyen férfi, mert így soha nem lesz senkije.
2014. aug. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mutasd be egy pár lánynak, ha te rendes leszel vele, lehet még viszonozza valamikor.
2014. aug. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd a fenébe... én tuti nem keresnék új csajt az exnek...
2014. aug. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!