Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavar ez ennyire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar ez ennyire?

Figyelt kérdés
Körübelül egy hete volt a gólyatábor, és nagyon jól összebarátkoztam egy sráccal, ő 16, én 14. tényleg nagyon jól megvoltunk, jó fej és vicces is, és hát kicsit tetszett is. Persze gondoltam, hogy én nem jövök be neki, -felsőbb évfolyamra jár, csak segítőként jött el a tanárokkal- ezért le is mondtam a dologról. Aztán összejött a legjobb barátnőmmel, aminek amúgy örülnöm kéne, de ez valamiért nagyon zavar. Nem azért, mert a barátnőm elhanyagol a srác miatt, csak úgy zavar valamiért. Ez most féltékenység? Nem szereték féltékeny lenni a barátnőmre, örülök neki, ha ennyire boldog. Vagy ez most természetes?

2014. aug. 28. 00:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Normális, hogy zavar, hiszen tetszett neked a srác. Majd elmúlik. (Vagy nem.)
2014. aug. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kicsit irigy vagy mert szerettél volna vele összejönni, természetes.

Senki nem mosolyog őszintén amikor a kiszemelt fiú/lány a jelenlegi kapcsolatáról áradozik.

2014. aug. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És ezt hogyan tudom megszüntetni? Nem szeretném ezt érezni, mert nagyon szeretem a barátnőmet, örülök, ha boldog, és mert nagyon rossz érzés is.
2014. aug. 28. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!