Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti mit szóltok ha meglátt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit szóltok ha megláttok egy?

Figyelt kérdés

egy másik férfi péniszét? mire gondoltok olyankor? mi játszódik le bennetek? és a fiú wc-ben mennyire zavar hogy látják a pucátok? szégyellősek vagytok így alapból?

köszi a válaszokat :-*



2014. aug. 28. 00:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A múltkor valami gyökér oldalba vizelte a vonatállomást.

Aznap egyel több péniszt láttam, mint szerettem volna. Hát, megesik. Probléma akkor lett volna, ha én tartom:D

2014. aug. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Mire kellene gondolnom? Semmire sem gondolok, meg amúgy sem szoktam mások falloszát nézegetni. Meg hát könyörgöm, teljesen természetes dolog, elvégre férfiből van az illető. Engem nem zavar, ha látják mások az enyémet, felőlem akár nézegetheti is, csak ne akarjon velem csinálni semmi olyat, mert heteró vagyok.
2014. aug. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyorsan máshova nézek, és huss elfelejtem. Úgy gondolom, hogy nem tehetem meg, hogy akár 1 mp et is gondolkodjak rajta, mert az végzetes lehet. Mondjuk szerencse, hogy egyszer fordult ez elő, még konditerem öltözőbe, mikor valaki nagy lazasággal 1 szál f#szba sétálgatott.
2014. aug. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bekapom :D
2014. aug. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kisboltos ***** válasza:
Engem különösképpen nem zavar. Kicsi korom óta járok úszni, ott meg ugye az ember lát egy párat. Szerintem az emberek legtöbbjében fel sem merül ilyenkor semmi.
2014. aug. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!