Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi minden lány azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi minden lány azt, hogyha ráírok csak úgy spontán, hogy én mindenáron valamilyen szexuális célzattal próbálok ismerkedni? 19F

Figyelt kérdés
Oké, perpill nincs barátnőm, de ez a jelenség rohadtul idegesítő. Tényleg nem létezik olyan ember rajtam kívül, aki nem csupán önző szándékból ismerkedik másokkal?

2014. aug. 28. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Welcome to the real world!
2014. aug. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én meg lány vagyok,de ez velem is igy van..kérdeztem múltkor egy kérdésben egy szemöldökről,rám irt valaki,küldtem képet hogy milyen az enyém,de egyáltalán nem ismerkedés céljából,aztán nem a kritikát kaptam,hanem hizelget nekem..

Vannak itt ilyenek..de az a legjobb hogy ez nem is ismerkedős oldal..

2014. aug. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Lehet akikre ráírsz nem akarnak komolyabban ismerkedni:) Ezen ne csodálkozz.
2014. aug. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mert - jó esetben - két különböző nemű ember szexuális céllal ismerkedik :-P :-D

Egyébként meg miért önző szándék az, ha valakinek szeretnénk örömet szerezni??

2014. aug. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 PearlDiver ***** válasza:
100%
Gondolom sok a negatív tapasztalatuk és már eleve ezt feltételezik. Ez sajnos a ferfitársadalom egy részét minősíti...
2014. aug. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha van kedved, beszélgess erről ezzel a kérdezővel:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__60..

2014. aug. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha itt az oldalon írnak rám pasik akkor 10/10 ismerkedni akar.

Sokszor ha válaszolok úgy kezdem, hogy szia, van párom nem ismerkedek.

Ha nem tisztázom le elõre akkor meg mindig az van, hogy tök jól elbeszèlgetünk (barátilag) majd amikor képet kér vagy más elérhetõséget és akkor mondon meg, hogy párom van meg kiakadnak, hogy miért nem szóltam korábban mert csak az idejüket pazaroltam.

2014. aug. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Fújjj van párod! Menj innen és hagyd a szingliket kibontakozni, igazi partykiller vagy :))
2017. aug. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!