Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék kicsit nőieseb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék kicsit nőiesebb? 16/L

Figyelt kérdés
Hosszú barna haj, kicsit duci alkat. Elég sokan mondják, hogy változtatnom kéne kicsit. Általában farmert hordok és pólót, mostanában már nagyrészt csak bandás pólókat (rock, metál zenéket hallgatok), nem sminkelem magam és a hajammal se nagyon foglalkozok csak hajmosás fésülés ennyi. Min kéne változtatnom és hogyan, hogy megmaradhassak a rock és metál stílusnál de még is csinosabb legyek?
2014. aug. 28. 21:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem amelyik nő szereti a rock, metál zenét, az nem is nő. A nő legyen normális kifinomult..
2014. aug. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Küldj képet privátban, mert így nehéz segíteni
2014. aug. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nem értek egyet az első válaszolóval.. Vegyél föl szűkebb felsőket is. Pl fekete pántos valami rockos felirattal jozzá szegecses karkötő :)
2014. aug. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
megosztom veled a titkomat:) mivel kicsit idősebb vagyok talán okoskodhatok egy kicsit. az a lényeg hogy mindig jól érezd magad. öltözz úgy ahogy neked kényelmes és ne törödj mások véleményével. a fiúknak azok tetszenek akik jól érzik magukat és magabiztosak. ha ez megvan mindegy milyen a stílusod úgyis tetszeni fogsz. hiába csinos a tűsarkú ha nem érzed jól magad benne nem fog jól állni
2014. aug. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
*hozzá
2014. aug. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kb mindenen.
2014. aug. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam le, hogy van egy barátom, 21 éves, szeret és szerinte semmin ne változtassak mert így vagyok szép. Normális srác tényleg, a legjobb akit ismerek, stílusa szintén olyan mint nekem vagyis rock és metál. De én mindenképp szeretnék változtatni mert mindig úgy érzem hogy ha megyek valamerre a hátam mögött leszólnak hogy fúj.. és szeretnék nőiesebb lenni.
2014. aug. 28. 21:35
 8/13 anonim ***** válasza:
ne törödj velük. nem mindegy ki mit szól ha tetszel a barátodnak és magadnak?
2014. aug. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy elég sok leszólásban van/volt részem és esz is még egy darabig.. őszintén szólva a saját anyám nem szeret mint a lányát inkább a húgomat aki velem ellentétben igazi mai 13 éves, smink meg ilyen olyan hű de menő rucik fotók stb.. Én hiszek a barátomnak meg minden, de annyira jó a kapcsolatunk, hogy pasikat és csajokat is megnézünk mikor sétálunk (havonta 1x tudunk találkozni amúgy 70kmre lakik tőlem) és látom, hogy a nőiesebb csajok is mennyire tetszenek neki.. és szeretnék jobban kinézni, én magam sem érzem így jól magam.
2014. aug. 28. 21:40
 10/13 anonim ***** válasza:

anyád ha nem szeret akkor sem fog ha szebb leszel.

farmer is van csinos, kicsit változtass a frizurádon, egy lehelletnyi smink...találd ki hogy akarsz kinézni aztán légy olyan. ne hordj bandás pólókat, inkább feszülősebbeket, csinosabbakat, nem kell hogy csillámporos, tündérkés, gyöngyös legyen. és meg van oldva

2014. aug. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!