Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt csak én gondolom így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt csak én gondolom így?

Figyelt kérdés

Annyira gáznak tartom, hogy a korom béli (15) éves fiúk már egyből szexelni akarnak miközben nem is ismerjünk egymást olyan szinten, hogy ennek meg kéne történnie, nem vagyok prűd, de számomra ez fontos dolog, és persze meg is szeretnék közben bizonyosodni róla, hogy nem csak e miatt van-e velem mert ez elég sűrűn előfordul.

Bennem van a hiba?



2014. aug. 29. 01:52
 1/8 A kérdező kommentje:

*Vagyis itt nem pont a 15 évesekre értem hanem idősebbekre is.

Nyilván egy kapcsolathoz hozzá tartozik, de idővel...

2014. aug. 29. 01:59
 2/8 A kérdező kommentje:
Én sem gondolom, hogy ez lenne az első dolog:)
2014. aug. 29. 02:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Helyén van az eszed, csak azért érzed úgy, hogy nem stimmel valami, mert a tömeg nem így gondolja. Tégy belátásod szerint, én osztom a véleményed, szerintem ez a helyes út :)
2014. aug. 29. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nehéz így, hogy sokan nem így gondoljak és kevés olyan fiú van aki nem erőltetné rám már egyből, bár ez valamilyen szinten jó is mert rá jövök még az előtt, hogy bele szeretnék, hogy nem lesz ez így jó, de egyszerűn nekem nem menne az érzelem mentes szex főleg nem 15 évesen, egy olyan fiúval aki nem becsül meg és besorol a többi tömeg lány közé-e miatt, közben ennek nem erről kéne szólnia, és csak azért meg történnie mert jó, ez olyan elszomorító..

Köszönöm, hogy így gondolod:) Jól esik ezt így leírni és tudni, hogy van aki így gondolja még rajtam kívül:)

2014. aug. 29. 02:31
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A hiba nem az Ön készülékében van.
2014. aug. 29. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Kedves kérdezö,muszály álltalánositanni?
2014. aug. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elnézést kedves utolsó nem szándékosan tettem :)
2014. aug. 30. 00:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Benned semmi hiba nincs, a fiúk nincsenek megnevelve ilyen téren.
2014. aug. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!