Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék még, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék még, hogy ne olyan közönyt váltsak ki a lányokból, mintha egy fogatlan alkesz lennék?

Figyelt kérdés

Már több éve sportolok, ami szerencsére meglátszik rajtam. Tanult ember vagyok és dolgozok. Mégis a huszonéves lányokból egyszerűen közönyt váltok ki. Pedig nyitott vagyok, kedves, mosolyogni is szoktam és a hangomat is hallatom.


A következő lépés, amit megtehetnék az az, hogy veszek hitelre egy jó kocsit. De sajnos annyira nem érdekel a csajozás, hogy hitelbe verjem magam, hátha a "látszat jómód" miatt szóba állnak majd velem. Meg nem is olyan lányokra hajtok...


2014. aug. 29. 07:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Te normális vagy??? Nehogy hotelt vegyél fel!!!!!!!

Nem azok az idők vannak.

Az önbecsüléseddel lehet gond, nem a kinézteddel, hiszen sportolsz is.

Az utcán lehet látni egy csomó jó csajt átlagos, v az alatti palikkal, szerintem baromira fontos a kisugárzás.

Ez lehet a hiba.

2014. aug. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hitelt, bocsi xDDDD
2014. aug. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Elsőre is megértettem :)


Kisugárzás... biztos van annyi, mint a többi átlagos pasinak. Aztán az is lehet, hogy csak 30 felett fogom vonzani a huszas korosztályt. (mikor már komolyabb egzisztenciám lesz) De akkor már bukta, mert tudom, hogy nem engem szeretnének.


Kemény dió.

2014. aug. 29. 07:50
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz valami agyas, ha így gondolod. Vagy sajnáltatod magad.
2014. aug. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

7 év alatt 2 kivétellel találkoztam. (és "kicsivel" több mint 2 lánnyal ismerkedtem)

de pechemre nem bennem találták meg az igazit.

2014. aug. 29. 08:11
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez fura. Tényleg valami a kisugárzásoddal lehet.


7 évvel ezelőtt, amikor 60 kiló voltam és egy nádszál srác, akkor is szép barátnőim voltak. Közöttük hosszú kapcsolat (2,5 év) Megnéztek az utcán, pl ha szembe jöttek vagy az utána fordulós szitu. Flört is simán.

Miután betegségből kifolyólag változtatnom kellett elkezdtem edzeni. Látványos volt a változás és látványosabb lett az érdeklődés felkeltés is. Magabiztosságot adott. De amikor egy épp, akkori rossz kapcsolatomból kiszálltam, utána nekem is ilyen jellegű problémáim voltak.

A kinézet nem minden. A belső nyugalmad és jókedved viszont igen. Tehát hiába nézel ki úgy, mint egy görög istenség, ha belül nem vagy biztos magadban, az arcod, a szemed ez fogja tükrözni. És így kaphatsz közönyt.

Az alap, hogy, aki a külsőségekre utazik észre fog venni. De az hangot is ad majd neki.

Aki viszont szolidabban szeretne a közeledbe férkőzni, afelé neked is nyitnod kell.

Tehát értékelj egy kicsit és vond le a konzekvenciát.

És jönni fog. Nekem is jött. Én is voltam szingli több, mint fél évig. És utána jött.

Ma ő a menyasszonyom. És a röhej, hogy legalább egy évtizede ismerem.

Szóval ne stresszelj inkább gondolkozz el rajta mi nem oké belül. :) 29/f

2014. aug. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)


26 éves vagyok, és még nem volt párkapcsolatom. de már nem vagyok szűz (mielőtt lúzernak néznének)

2014. aug. 29. 08:23
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem vagy looser. Egyszerűen most ilyen szériád van ennyi.
2014. aug. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Sajnos egyelőre nehéz elhinni, hogy valaha valakinek én leszek a megfelelő.

2014. aug. 29. 11:03
 10/12 anonim ***** válasza:

Nincs kisugárzás. Nem létezik.

Arcod van, ami vagy bejön, vagy nem jön be a nőknek, ennyi.

Már 37 vagyok, ugyanígy jártam én is.

Meg van a kocsi, az egzisztencia, a közöny a lányok részéről ugyanúgy megmaradt.

2014. aug. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!