Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lányt mikortól lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lányt mikortól lehet nőnek nevezni? 20/L

Figyelt kérdés
Lehet hülye a kérdés.Többen is mondták már rám azt, hogy nő vagyok valamilyen jelzővel. De olyan furcsa ezt hallani.
2014. aug. 29. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

mikor már úgy is viselkedik mint egy nő

szerintem ez nem kor kérdése

2014. aug. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ez az emberek többségében egyedi hogy mi alapján nevez valakit nőnek. Értelmi szint alapján, külső alapján... De a többség inkább a 18 éven felüli "lányokat" nevezi már nőnek hiszen ők már elvben felnőttek. 24/F
2014. aug. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amikor benő a feje lágya. Ez egyre inkább később következik be manapság.
2014. aug. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem kor kérdése. Nem lenne szabad egyetlen dologra leredukálni ezt a kérdést, de számomra az választja el a nőt a lánytól, ha a szemembe mondja amit gondol, de őszintén.
2014. aug. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez változó, van aki kor alapján sorol be mást a nő kategóriába és van aki megjelenés, viselkedés alapján.

Szerintem onnantól nő egy lány, ha akár külsőleg, akár belsőleg amikor már elég éretten, felnőttesen képes viselkedni, gondolkodni, megjelenése kifinomult "nőies", van egyfajta női vonzereje, kisugárzása és nem kislányos "bugyuta" habitussal bír vagy azt közvetíti a külvilág felé :)

2014. aug. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

régen amikor elkezdtem párkapcsolati pszichológiát tanulni, volt egy ábra...

egy nőben ott van a lány, a nő és az anya...mind3-at ápolni kell, nem lehet csak az egyiket látni benne...a lány ugye születésétől fogva, az anya a gyermekének születésétől fogva...de a nő...hát ez nincs konkrétan meghatározva...amikor nővé érik...nem szexuálisan értem, hanem gondolkodásmódilag...de van olyan, hogy valakiben az anya és a lány megvan de nincs meg a nő...ez nem korhoz köthető...

2014. aug. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!