Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért probléma, ha túl jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért probléma, ha túl jó csaj hozzám képest a barátnőm?

Figyelt kérdés
Kifogtam egy bomba csajt, de folyton megkapom, hogy egy ilyen lányt nem fogok tudni megtartani. Meg, hogy a volt barátja is lányok kedvence kinézetű volt és nem fog nálam leragadni. Sose volt gondom a külső adottságaimmal, de nem vagyok egy adonisz sem, gondolom ezért kapom ezeket a megjegyzéseket. Ez féltékenység, rosszindulatúság vagy lehet alapja?
2014. aug. 29. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Féltékeny semmirekellő taho f..aszfejek, ne foglalkozz ilyenekkel.. A helyedben felpofoznám az összeset.
2014. aug. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen féltékenység.


Szeresd és kész. Őt vedd figyelembe, ne a haverjaidat.

Kevesen vagyunk Adoniszok, mégis szerzünk meg jó csajokat.

Nézd meg a Túl jó nő a csajom című filmet.

2014. aug. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyrészt a lánytól függ. Ha neki fontos a szuper kinézet, akkor nem lesz tartós, ha az ember a fontosabb, akkor lehet belöle kármilyen hosszú kapcsolat is. (Meg lehet, hogy az exe is vagy véletlen nézett annyira jól ki, és a belsö értékek miatt volt vele, vagy a "lányok kedvence" átverte és felismerte, hogy sok minden fontosabb, mint a kinézet.


Valamennyi alapja lehet a megjegyzéseknek, de szerintem föleg rosszindulat meg irigység.

2014. aug. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk most ugyanez a helyzet, a barátom folyton megkapja, hogy hogy tudott velem összejönni, tuti csak valamit akarok tőle, ki akarom használni, különben nem lennék vele, mert "nem vagyunk egy kategória" + az én volt barátom is a lányok kedvence típus. Nos, én azért jöttem össze a mostani barátommal, mert iszonyú vicces és aranyos srác, aki odafigyel rám és - többek között - ezek miatt elég gyorsan szerelemes is lettem belé, eszem ágában sem lenne ott hagyni egy jobb pasiért sem, az exem is szó szerint próbálta magát visszasírni hozzám, de ez nem így működik. Tuti, hogy a barátnőd is hasonlóan áll a dolgokhoz, a kívülállók pedig csak irigyek + lehet, hogy tényleg nem értik/kételkednek, de ne is foglalkozzatok velük, egy idő után úgyis abbahagyják. :) (22L)
2014. aug. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy esetben probléma: ha bizonytalan leszel mellette. A húgom is így járt. Ő egy nagyon szép, nagyon okos lány volt, érett, jó tanuló, sportos. A korabeli fiúkkal nem is jött ki, mert éretlenek voltak. Összejött egy hat évvvel idősebbel (a húgom 17 volt, a srác 23). A srác nem volt se jóképű, se gazdag, igazából talán még alacsonyabb is volt, mint a tesóm. De kedves volt, intelligens, és jól bánt a tesómmal. És akkor jött a "de". Hihetetlenül féltékeny volt, konkrétán nem engedte meg neki, hogy bárkivel találkozzon rajta kívül. A "bárkivel" azt jelentette, hogy VELEM, a nővérével sem tölthette együtt a szabadidejét. Egyszer sírva mesélte, hogy egy hónapja nem jutott el fodrászhoz, mert az exe mindig besértődött, ha menni akart, mondván "képes volt őt magára hagyni egész délutánra". A sportot "természetesen" abba kellett hagynia, a barátja sajnálta tőle az időt, a jegyei leromlottak, szorongóssá vált, alvászavarokkal küzdött. A legjobb az volt, hogy a barátja sose mondta neki, hogy nem találkozhatsz ezzel vagy azzal, mert eltiltalak tőle, vagy abba kell hagynod a sportot, csak mindig duzzogott, hogyha a testvéremnek dolga vagy programja volt.

A végén szakítottak, a húgom úgy-ahogy leérettségizett (valami istentelen szerencse miatt még jó is lett az érettségije). Egész nyáron ki sem mozdult, értéktelennek, semmirekellőnek érezte magát. Az egyetemet fél évig bírta, de az alvászavarai miatt nem tudott tanulni. Most fél évig itthon volt, altatókat szed, pszichológushoz járt, aki úgy-ahogy rendeberakta, ismét sportolni kezdett, és újraérettségizik, hogy felvegyék arra az egyetemre, ahova eredetileg is menni akart.

Szóval, azt mondom, egy értelmes, kedves, szép lány simán összejöhet egy "átlagos" pasival. Az egyetlen dolog, amit a pasi elronthat, ha kalitkába akarja zárni a barátnőjét, kisajátítani. Tapasztalatból mondom, tönkreteheti az embert.

2016. máj. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért kíváncsi lennék, hogy akik eddig annyira irígységet kiáltottak, nekik most végül igazuk lett-e? Gondolom nincsenek már együtt, sem a kérdező, sem a 4. válaszoló. :)
2023. jan. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!