Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Budapesti Műszaki Főiskola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Budapesti Műszaki Főiskola (azaz már Óbudai Egyetem), Neumann János Informatikai Karán, vannak jó csajok? :D

Figyelt kérdés

Ide szeretném ugyanis beadni a jelentkezésem és nem mintha ez lenne a legfontosabb szempont, de foglalkoztat a kérdés, ám sajnos eddig nem sok olyan lánnyal találkoztam, akit érdekel az informatika :)


Előre is köszönöm a válaszokat!


20/F


2010. jan. 16. 22:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted informatikai karon hány jó csaj szokott lenni?
2010. jan. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted?

Kb mint egy autószerelő műhelyben...maximum a falon.

2010. jan. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom ott vannak-e, de ha a sok csaj a célod, a BME Villanykart mindenképp kerüld el messziről!
2010. jan. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább bölcsészkarra menj :D
2010. jan. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Néha-néha, nagy ritkán fel-feltűnik egy-egy olyan, akivel érdemes lehet megismerkedni jobban. De 10/10-es csajokat azért ne nagyon keress :)

Ha csajozni akarsz, akkor vannek szórakozóhelyek, vagy ha suliban akrod ezt tenni, akkor ahogy már említettk: bölcsész szakok elsősorban.

2010. jan. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Neumannon nincsenek, de úgyis el fogsz majd járni más egyetemek/karok bulijába, ha a csajok érdekelnek (közgáz, sote, bgf, ávf, hadd ne soroljam... ) de talán ott nálatok a Rejtő könnyűipari karon is körül lehet nézni... ;)
2010. jan. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
bgf-en sok csaj van, ha egy ultra helyes pasi vagy, jöhetsz:D
2010. jan. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

info karon nemhinném hogy sok csaj van...

ja és nemcsak villanyon vannak kevesen, gépész és közlek is eléggé nőhiányos sztem :) de épitészen nagyon szép lányok vannak bme n!!

2010. jan. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
JÓ CSAJOK?! Apáám...nemhogy jók,de még csajok se nagyon...az tuti,h meg tudnám számolni két kezemen,h eddig hány nőstényt láttam én ott,azok is ilyen kockafejűek voltak. :D De tényleg ne ez legyen a szempont,mert a suli maga (főleg ez a szak) nagyon jó. Csajozni meg máshol kell,nem sulin belül. Jó kis középiskolás sunákat kell összeszedni.
2010. jan. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2010. jan. 17. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!