Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sikerülne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sikerülne?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akinek nagyon tetszem. Nem tudom hogy csak külsôleg vagy a belsőm is, de nagyon aranyosan szokott udvarolni. Nekem annyira nem tetszik, viszont nagyon kedves és jófej is. Én elég fontosnak tartottam a külsőt, mert hát mondhattok bármit először az fog meg.

Nemrég szerelmet vallott, én még nem mondtam neki semmit. Szerintetek megpróbáljam, még én is beleszerethetek? Nagyon nem szeretném megbántani.

El tudnám képzelni hogy együtt vagyunk, és állítólag minél jobban szeretünk valakit annál szebbnek látjuk.

Mit gondoltok?


2014. aug. 29. 23:33
 1/4 anonim válasza:

Szerintem próbáld meg :)

Ha már ennyit megtesz érted, baj nem lehet belőle :)

2014. aug. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem randizzatok még egy párat a kapcsolat előtt és majd meglátod, hogy bele tudsz-e szeretni, vagy nem. Vagy beleszeretsz már a randin. Szerintem még várjatok.
2014. aug. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tele van az élet olyan dolgokkal, hogy az ember iskolatársakat és munkatársakat szeret meg. Velük vagy egész nap és lassan hozzájuk szoksz. Megismered a jó és a rossz tulajdonságait és észreveszel egy csomó jó dolgot benne. Nem feltétlenül csak a kinézet a fontos.


A válaszom IGEN! Meg tudod szeretni, ha szeretetre méltó viselkedést produkál nálad. Engem is megszeretett a párom, pedig az elején lerázott.


44F

2014. aug. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hogyan vallott szerelmet?

Mégis ,hogy nézz ki?


Próbáld meg!

2014. aug. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!