Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon sikerülne új életet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon sikerülne új életet kezdenem?

Figyelt kérdés

A sztori röviden: 4 és fél éve vagyok együtt párommal, de mára nagyon megromlott a viszonyunk. Eddig például ,inden szombaton együtt jártunk bulizni, de kb egy hónapja csak egyedül megy,mondván,én úgyis unatkoznék.

A barátaimat szinte elmarta mellőlem a beszólogatásaival, mára egy se maradt. Nincs,akivel kimozduljak, vagy bármi.

Édesanyámat ellenem hangolta. Most elköltöznék tőle, de nincs hova.

Hogyan lehet innen mindent újra kezdeni? Mindent elrontott körülöttem, amiben én is hibás vagyok. Teljesen kétségbe vagyok esve. :(

21L


2013. nov. 9. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogd a kereseted és vegyél ki egy albit. Mást nem tudsz.
2013. nov. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, még csak 21 éves vagy.

Édesanyádat ellened hangolta? Ezért nincsen hová menned? Szerintem anyukád megbocsátana, nyugodtan hazamehetnél, amíg helyre rázódik az életed.

Testvéred van?

2013. nov. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vannak akik 50 évesen kezdenek új életet,neked simán megbocsájt anyud biztos vagyok benne és pár hónap múlva csak nevetsz ezen az egészen és új pasid lesz!
2013. nov. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy az utóbbi időben ő tartott el, kirúgtak melóhelyről, és még nincs másik.

Igen, túl leszek rajta, de most nem úgy érzem... A fél fiatalságomat rá áldoztam,,,

2013. nov. 9. 20:35
 5/5 anonim ***** válasza:

De csak a felét,a másik felében jobb lesz a helyzet:-)

Akkor is csak azt tudom mondani,hogy anyudnál próbálkozz.Az anyák csodákra képesek,és akkor is megtudnak bocsájtani ha mi úgy gondoljuk nem.Én is voltam így anyámmal,ugyan így pasi miatt,mondjuk ő nem hangolta ellenem.Azóta jóban vagyunk és másik pasim van,sőt férjem.

2013. nov. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!