Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Probálkozzak tovább vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probálkozzak tovább vagy felejtsem el végre?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Van egy lány akiért már régóta odavagyok, szeretem. Sok ostromlás után egy buliban végre "összejöttünk" , ám következő talinál aztmondta h ö mostmég nembiztos magában és nem szerelmes annak meg semmi értelme h hetekig huzza még a dolgokat ami sztem tök korrekt.tehát felejtsek vagy mégne?


2010. jan. 11. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocsi de szerintem csak le akar koptatni.
2010. jan. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felejts és örülj neki,hogy nem húzta az agyad hetekig,hanem a következő találkozásnál megmondta,hogy még sem.
2010. jan. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%
A következő buliban dugd meg!
2010. jan. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hagyd


Üdv:PUBY

2010. jan. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2010. jan. 13. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!