Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek többet akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek többet akar barátságnál?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom, aki igazság szerint tetszik nekem.Eddig azt hittem, hogy egy osztálytársa tetszik neki, de tegnap sétáltunk a városban, és amikor leültünk egy padra, olyan közelre ült le mellém, mint még soha (szó szerint egymás mellett ültünk). A későbbiekben pedig megemlítette, hogy sokmindenki tetszik neki. Szerintetek én is benne vagyok abban a sokmindenkiben? Vagy csak szimplán barátságból ült mellém olyan közel?
2014. aug. 30. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Barátságból nem ül az ember szorosan közel a másikhoz.Biztosan akar valamit,de hogy mennyire komolyak a szándékai,azt neked kell kiderítened.
2014. aug. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2014. aug. 30. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!